Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327320
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είπα να δοκιμάσω το experience του Στούντιο μιας και η φωτογραφίες της Denise όλο αυτό το διάστημα μου είχαν κεντρίσει το ενδιαφέρον...

Πάμε από την αρχή: Η κυρία επί της υποδοχής αρκετά ευγενική αλλά και αρκετα πιεστική να κάνει το upsell. Εγώ ήθελα ένα απλό προγραμματάκι με λίγο μασαζ στα 60 και αυτή επέμενε ότι με "συνέφερε" καλύτερα αν έβαζα και ισπανικό για 70.
Μα δεν με ενδιαφέρει μανταμ, όχι αυτή εκει να επιμένει. Τελικά εγώ επέμεινα πιο πολύ και κλείσαμε στα 60 με μασαζ.

Προχωράω στο δωμάτιο το οποίο ήταν αρκετά καλό και περιμένω το κορίτσι και να σου έρχεται η Denise μας. 30 φεύγα early 40s αλλά κορμάρα (αν και λίγο δεσιματάκι στο πωπουδάκο το χρειάζεται). Μου θυμίζει λίγο Βανδή αλλά σε λίγο πιο πρόστυχο και λίγο παραπαάνω ηλικιακά ή με λιγότερες πλαστικές Ματάκι

Το πρόγραμμα τυπικό studio κανένα connection δεν επετευχθει με αποτέλεσμα η στύση να μην ήταν η καλύτερη δυνατή. Σε συνδιασμό με τις ψευτικες κραυγές και τα ψεύτικα προστυχόλογα και την ελαφρά δυσανασχέτηση της κορασίδας, η όλλη εμπειρία ήταν δραματική.....Σαν να μην έφταναν όλα αυτά, η Denise ήταν ξεκάθαρο ότι την ταλαιπωρούσε κρύωμα χθες με αποτέλεσμα αυτό να με ξενερώνει ακόμα πιο πολύ και να με κάνει να ανησυχώ μην κολήσω. Τελείωσα με τα χίλια ζόρια πιο πολύ γιατί δεν ήθελα να φύγω από εκεί το γρηγορότερο δυνατο. Με το πέρας της πράξης και το κορίτσι ντύθηκε και έφυγε σχετικά ταχέως.

Btw θυμίζω ότι είχαμ πάρει πρόγραμα των 60 με μασαζ..... Όσο μασάζ λάβατε εσείς εχθές από Denice άλλο τόσο έλαβα και εγώ. Το 10αρικάκι το τσιμπήσαν με το έτσι θέλω και δεδομένου ότι είχα ξενερώσει τη ζωή μου τόσο πολύ, δεν είχαν ούτε τη διάθεση ούτε το κουράγιο να το ζητήσω πίσω. Απλά δεν θα ξαναδούν τα χράματα μου οι εν λόγω κυρίες.

Αυτά από εμένα και καλά να περνάτε.

Wolfie out

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Denise
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
546
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, sylvio101010, mauros gatos(1) και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού