Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 13856
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλα ρε παλιοπαιδα δεν μιλαει κανενας??? Η κοπελα ειναι οτι βλεπετε στις φωτο. Ειναι νταρντανα στο σουλουπι αλλα ειναι αδυνατη! εχει μεγαλο κωλο αλλα τελειο ειδικα οταν ανοιξει στα 4.
Η κοπελα ειναι 100% δοσμενη στην ωρα σου! Της αρεσουν οι ελληνες για καποιο λογο! Χαμόγελο Αγαπες λουλουδια η ατακα της ειναι you are kind and i serv. Και η κοπελα το εκανε!! Πολυ καλη στο στοματικο υπομονετικη απλα πολυ καλη! Κερασακι να ειναι απεναντι να τριβει το μουνακι της και να της λεω γυρνα στα 4 ανοιξε την κωλαρα σου και ετοιμασε την και να βαζει δαχτυλα πισω μπρος απλα το κοριτσι το ζει. Δεν ειπε καπου οχι καθαρη απλα πολυ καλη!!! Παμε γερα και για αλλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
336
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, WHATABOUTFUCK, TurboLover και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2019
...χαλάρωσε μεγάλε...

...το ότι δεν γράφουμε...δεν σημαίνει ότι δεν την έχουμε πάρει...ούτε ότι δεν έχουμε άποψη...

...την κοπέλα την πήρα στο προηγούμενο tour...είχε έρθει ξανά μαζί με την κολλητή την την Leya...αρχές Φεβρουαρίου...

...αυτά που γράφεις απέχουν πολύ από την πραγματικότητα...

...φυσικά θα μας πεις ότι με σένα είχε χημεία...είχε φυσική...και αεροδιαστημική τεχνολογία μαζί...και έτσι εσύ πέρασες super...ok...

...αλλά επειδή η αλήθεια είναι ότι η κοπέλα το κάνει από αγγαρεία...το κάνει για τα λεφτά...και επειδή κάτι πρέπει να κάνει για να ζήσει...μην μας πεις το γνωστό ποίημα περι χημείας...πες κανένα άλλο ποιηματάκι στα παιδιά για να τσιμπήσουν...και να τα πετάξουν στον κουβά...

...κόψε τώρα...
SG
Sproxe Garsia
13 Απριλίου, 2019
Κατι εχει γραφτει αλλα μη με ρωτησεις που. Αν θυμαμαι καλα καποιος την ειχε παρει πριν κανα 2μηνο-3μηνο και ειχε γραψει οτι η ιδια παραπονιοταν γιατι δεν εχει τοσο δουλεια. Εεε... Δε θελει πολυ... λιγο η αναδουλεια, λιγο τα κομπλεξ τους "γιατι αυτη να δουλευει πολυ περισσοτερο απο μενα?" και αυτοματως αναγκαζονται να γινουν "καλες"... γιατι αμα εχεις 1-2 πελατες και δε τους προσεξεις και αυτους ε τοτε δε θα βγαλεις λεφτα ποτε στο επαγγελμα αυτο.
K
Kabourdidis
13 Απριλίου, 2019
Εγώ μίλησα φιλαράκι-δες στο νήμα του Glamour-και με εβγαλαν προμοτορα.Τοκοριτσι ειναι αστερι..
13 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...ναι...ξέρω...η ΜΙΑ είναι η κοπέλα με το πανέμορφο πρόσωπο...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...
SG
Sproxe Garsia
14 Απριλίου, 2019
Ειναι πολλα τα λεφτα αβανταδόρε.Εσυ καλα τα λες βεβαια... ΧαμόγελοΧμμμ;
14 Απριλίου, 2019
Χαράλαμπε όσο και αν είμαι καλοπροάιρετος το ύφος της κριτικής σου είναι λίγο... αυτά που λέει ο sporxe ακούγονται πιο ρεαλιστικά.

με κάθε σεβασμό στον κόπο που έκανες να μας ενημερώσεις
(Updated: 15 Απριλίου, 2019) 15 Απριλίου, 2019
Φιλε εννοειται θα πεις οτι θελεις και εννοειται σεβομαι το να εχεις κακη εμπειρια αλλα αυτο δεν σημαινει πως εγω δεν περασα καλα!
Και εγω τα ξερω μια και εχω δει και τις δυο... εννοειται το περασμα απο κινα ειναι πιο ευκολο οπως μου χε πει και μια αλλη ψυχη τον Παιζουν απλα επειδη ειναι ξανθιες..... βοηθα θεε μου! Που ειμαι λαθος σε αυτο που ειπα; Στο νταρντανα; Η στο αδυνατη; Το αν μου εκανε εμενα κατι παραπανω για χ λογους δεν με απασχολει μου τα κανε και περασα ωραια! Αν εχεις διαφορετικη αποψη φιλε μου εδω ειναι οι κριτικες να βαλεις αλλα δεν ειδα να μπανεις στον κοπο οποτε το κοψε..... δεν το πιανω! Ας εβαζες μια ταμπελα "οχι" αποψη σου δεν ειναι; Δεν θες να σωσεις καποιους;;; Λοιπον πολλα ειπα εγω θα βαζω κριτικες και δεν διαβαζω σχολια μια φορα ειδα και δες..... να περνατε καλα ολοι και εδω ειμαι να ακουσω τα καλα και τα κακα!
15 Απριλίου, 2019
xaralampos..συμφωνω απολυτα με την κριτικη σου στον φιλο sproxe μια και μου την ειπε και εμανε με άκομψο τροπο για την κριτική μου στην Eva. ο οποίος την ειχε παρει και κριτική δεν έγραψε ο ξύπνιος.
αλλα μαλολον για καποιο λογο που υποπτεύομαι τον ενοχλεί η κριτικη στα κορίτσια του glamur!! γιατι αραγε… κατά τα αλλα τον γραφω στα αρχιδια μου!!
ευχαριστούμε για τον χρονο σου και την κριτική σου.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8