Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...14:50 μπήκε η photo της Zlata στο νήμα του GDE...15:10 είχα τηλεφωνήσει...18:00 ήρθε στο hoteli...
...με το που είδα την πρώτη φωτογραφία της το είχα αποφασίσει...είχα διακρίνει γαλήνη στο βλέμμα της...ήμουνα σίγουρος...Μαλακία...

...κοίταξα στα info για αυτήν...και θυμήθηκα τα λόγια ενός φίλου..."πολύ σπάνια θα βρεις γαλήνη σε μια Ουκρανέζα φιλαράκι"...
...τον προσπέρασα...είπαμε...ήμουνα σίγουρος...

...μπαίνει στο δωμάτιο ευδιάθετη...γελαστή...επικοινωνιακή...έλαμπε το πρόσωπο της...αλλά αεικίνητη...η γαλήνη δεν υπήρχε στο room...είχε πάει κάπου αλλού για περίπατο...

...τι να την κάνω?...τι να πω για να την διώξω?...τι?...
...δεν μπορείς να διώξεις ένα καλοσυνάτο πλάσμα ρε μαλάκα...κράτα την...θα κατεβάσει στροφές αυτή...θα ανεβάσεις εσύ...θα τα βρείτε...

...είσαι ο πρώτος μου πελάτης στην Ελλάδα Στέλιο...πριν δύο ώρες προσγειώθηκα...
...τι δύο ώρες λέει αυτή ρε?...το GDE ανεβάζει τις photo πριν καν προσγειωθούν στο αεροδρόμιο?...Χμμμ;...

...α...δηλαδή είσαι κουρασμένη ε?...

...όχι!...γιατί να είμαι κουρασμένη?...δύο ώρες πτήση είναι το Κίεβο...

...σωστά...εσύ μαλάκα θυμάσαι τις 9 ώρες για να πας στο Καζάν...ενώ το Κίεβο είναι δίπλα...πάλι μαλακία πέταξες...

...η μικρή είχε κάνει ήδη μπανάκι...οπότε ξαπλώνει και ορμάει...με την μπάλα να βρίσκεται συνέχεια ανάμεσα στην μικρή και στην μεγάλη περιοχή μου...

...σε κάποια φάση πετάει μόνη της το σουτιέν της...μου κάνει πιπούλα...και την βλέπω έτοιμη να βγάλει μόνη της και το κιλοτάκι της...

...εκεί ο διαιτητής σφύριξε την διακοπή του αγώνα...και καθώς είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα...την πιάνω και την ξαπλώνω μπρούμητα πάνω μου...

...πήγε να ξανασηκωθεί...για να κοιτάξει το πρόσωπο μου...και το κοράκι ξανασφυρίζει...κατεβάζοντας το κορμί της ξανά...σε επαφή πάνω στο δικό μου...

..."wait a little my love" ψιθύρισα στο αυτί της...και ευτυχώς κατάλαβε ότι κάπου εκεί τελείωσε το "πρόγραμμα" της...και έπρεπε να αφήσει εμένα να ξεκινήσω το δικό μου...

...τραβάω το κορμί της τρυφερά προς τα πάνω... ρίχνω τα πόδια της ανάμεσα στα δικά μου...και τώρα νιώθει το εργαλείο μου ακριβώς πάνω στο μουνί της...

...και επειδή σε αυτήν την στάση μπορεί να της ξαναμπούν ιδέες..."do not move again please"...

...κατεβάζω με τα χέρια μου το κιλοτάκι της...και το φτάνω κοντά στα γόνατα της...

...αν η γυναίκα δεν είναι ψηλή...σε αυτήν την θέση μπορείς εύκολα να σηκώσεις το πέλμα σου...να βάλεις το κιλοτάκι ανάμεσα στα δάκτυλα του...και τεντώνοντας ξανά το πόδι σου...να αφαιρέσεις μέχρι κάτω το κιλοτάκι...

...με λίγη εξάσκηση...μπορείς εύκολα να φέρεις το κιλοτάκι κοντά στο χέρι σου...και να το ανεβάσεις προς το οπτικό πεδίο της κοπέλας...ώστε να δει ότι το βάζεις κάτω από το μαξιλάρι...για να μην λερωθεί...

..."this is my way Zlata"...

...από εκεί και πέρα το παιχνίδι παιζόταν πλέον όπως το ήθελα εγώ...αφήνοντας λίγες πρωτοβουλίες και σε αυτήν...για να βάλει τις πινελιές της...

...το κορίτσι κύριοι είναι ξεκούραστο...ορεξάτο...ξέρει την δουλειά του...και την κάνει επειδή την γουστάρει...

...γουστάρει πούτσα...οχι αγαπούλιδες...οπότε απολαύστε υπεύθυνα!!...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, crabtits, kiriakoboy και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2019
Τεραστια κριτικη με μηδεν πληροφοριες για την εμφανιση της κοπελας, το σωμα της, στηθος μεγεθος σιλικονη ή φυσικο, κωλο προσωπο κλπ

Γιατι ?
11 Απριλίου, 2019
...πάμε και στα πικάντικα τώρα...για να μην μου τα ζαλίζετε με σχόλια και p.m...

...στήθος φυσικό...οι ρόγες θαμμένες μέσα...αλλά ωραίο στήθος...

...κωλαράκι petit...χούφτας...

...σώμα λεπτοκαμωμένο...λιποβαρούς επαρχιώτισσας...

...πρόσωπο ευχάριστο και χαμογελαστό...παρόλο που ήταν χωρίς μακιγιάζ...(λόγω δικής μου παραγγελιάς)...τα χείλη πρέπει να τα έχει πειράξει...αλλά έχει γίνει πολύ καλή δουλειά...όχι ροφός style...

...μουνί ευρύχωρο...σε όλες τις διαστάσεις...έμπαινα και τερμάτιζα χωρίς να χτυπάω τοίχωμα...αλλά αυτό δεν λέει κάτι...μάλλον την έχω μικρή...Grin Grin...

...πίπα με χέρι...που ξεχάστηκε γρήγορα...

...χωρίς tatto...στίγματα...σημάδια...

...ΚαπέλοΚαπέλο...
SG
Sproxe Garsia
12 Απριλίου, 2019
Αυτό το κόλπο με τα δάκτυλα του ποδιού να γραπώνεις το κυλοτάκι, να το αφαιρείς και με ταχυδακτυλουργικές κινήσεις να το φέρνεις στα χέρια σου, θέλει επιδεξιότητα και εξάσκηση όχι αστεία. Είχα δει στο ζωολογικό κάποιους χιμπατζήδες να ξεφλουδίζουν μπανάνες με τις πατούσες τους - προφανώς είχαν ήδη βγάλει τα κυλοτάκια τους πιο πριν.
D
Depositos
15 Απριλίου, 2019
τελικά πολύ καλο για το τιποτα!!!! φαίνεται ομορφο μωρο αλλα με την τελευταία ξεκάθαρη κριτική σου είναι σιγουρα για όχι καλη επιλογή.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4