Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους,
1η κριτική μου στο Site και ελπίζω να μην κουράσω ή ξεφύγω από τους γενικότερους κανόνες.

Μετά από μελέτη των κριτικών και του νήματος κατέληξα να επισκεφθώ το Las Vegas και να δοκιμάσω και εγώ με την σειρά μου την Άννα (skinny-Ουγγαρία).

Λοιπόν…η υποδοχή από τον τσάτσο ντόμπρα και τίμια.
Ξεκάθαρα πράγματα…ομολογώ ότι σε κερδίζει με τον συγκεκριμένο τρόπο, δεν λέει πολλά και σε πείθει με την ευθύτητα του χωρίς να αερολογεί ή να σου πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Οπότε ένα + από εμένα. Καπέλο

Παράλληλα με την εκφώνηση των υπηρεσιών περνάει στο σαλόνι και η Άννα.
Εμφανισιακά όχι κάτι το φανταχτερό.
Μικρό σε ηλικία με μία αντικειμενική ομορφιά.
Είναι όντος skinny – petite με μικρό αλλά στητό βυζάκι και εξίσου ωραίο μικρό κολαράκι.

Σε κερδίζει με το χαμόγελο και την αθωότητα που βγάζει Μεγάλο χαμόγελο.
Το όλο παρουσιαστικό και στυλ, για τους λυσσαλέους επιβήτορες της παρέας, μπορώ να πω ότι δεν θα κλικάρει, αλλά για τους πορνόγερους της παρέας (βλέπε και την αφεντιά μου Γερο-μύστης) που θέλουν κάτι σε κοριτσάκι – παιχνίδι είναι μια ελκυστική πρώτη εικόνα.

Στα του δωματίου.
Πέρασμα κόβοντας το πορνοπαράβολο των 50. (Ακα,69,χαλαρά με πίστωση χρόνου Κουλ)
Φρεσκάρισμα από πλευράς μου και σε πολλή λίγο ήρθε και το μωρό.
Αγγλικά ΝΟ, Ελληνικά ΟΧΙ αλλά δεν γαμείς …συνεννόηση βγήκε με την νοηματική Ναι!.

Έναρξη αγώνα με αρκετά προκαταρκτικά, αγγελίες φιλία με γλώσσα και χάδια εκατέρωθεν.
Δεκτική στα χουφτώματα και στο γλείψιμο παντού.
Πίπα καλή, υγρή και κανένα δυο προσπάθειες να τον εξαφανίσει όλον αλλά δεν της βγαίνει.
Δέχτηκε χωρίς διαμαρτυρία δάχτυλο μόνο μπροστά και γλείψιμο και στις δύο εισόδους.
Σεξ παίχτηκε σε στάση Cow – ιεραποστολικό και στα 4. Με καλύτερη επίδοση στα 4.

Καμία πίεση η βιασύνη από πλευράς της, αντίθετα μάλιστα ανάμεσα στης εναλλαγές στάσεων το κορίτσι με δικιά της πρωτοβουλία επιδόθηκε σε πίπα και γλωσσόφιλα.

Κλείνοντας μπορώ να πω πως είναι μια τίμια και καλή επιλογή, για όσους ψάχνουν χαλαρές καταστάσεις και όχι πορνοσταρικά κόλπα, σίγουρα θα πάρουν αυτό που θέλουν.

Από εμένα συνίσταται για χαλάρωμα και παιχνιδάκια.
Βγάζει μία αθωότητα Ντροπή αλλά από την άλλη ότι προσφέρει το κάνει καλά με διάθεση, χαμόγελο και χωρίς εκπτώσεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Leviathan
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
9.983
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., delipas, Jiger και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού