Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348226
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Βράδακι μετά από μια έξοδο με συναδέλφους για σύσφιξη σχέσεων είπα να πάω να τον ακουμπήσω κάπου για να έχει καλό τέλος η βραδιά. Σκάω μύτη στο στούντιο και ζητάω να μου παρουσιάσουν τη Νάταλι. Έρχεται με αέρα και κολλάω στα βυζια της. Έχει λίγη κυτταρίτιδα και κάποια κιλά παραπάνω από το κανονικό,αλλά έμεινα στα βυζια καθώς όπως λέω σε κάθε κριτική ειμαι μεγάλος βυζολαγνος. Έτσι αποφασίζω να την πάρω σε απλό πρόγραμμα. Δίνω το αντίτιμο και με βάζουν στο δωμάτιο που δεν είχε υγρά μανταλάκια ούτε και κρεμοσάπουνο για να πλύνεις τα χέρια σου.
Δεν προλαβαίνω να βγω από το μπάνιο και τσουπ σκάει μύτη το κορίτσι. Μου λέει ενα ξερό γειά βγάζει τα εσώρουχα και ξαπλώνει. Προσπαθησα να της πιάσω κουβέντα καθώς σκουπηζόμουν αλλά τίποτα. Μόλις τελείωσα με το σκούπισμα πάω διπλά της και την αγκαλιάζω απο την μέση και αρχίσω το χουφτωμα και τα φιλάκια. Πηγαίνω στις βυζάρες και άρχισα το χουφτωμα και το πιπίλισμα. Έχει πολύ καλά μαστάρια.Οτι πρέπει για τύπους σαν εμένα. Ο μικρός είχε αρχίσει να περνει τα πάνω του και μου βάζει την καποτα και αρχίζει ένα αργό με αρκετό δόντι τσιμπούκι. Αν δεν έβαζε δόντι θα έλεγα ότι είναι πολύ καλή στην πίπα. Την ανεβάζω από πάνω μου και αρχίζει να ανεβοκατέβασμα και εγώ να ευχαριστίεμαι τα βυζια της. Την γυρνάω στα 4 και άρχισα να ανεβάζω στροφές σιγά σιγά. Διαμαρτυρήθηκε και έκοψα όταν είχα ανεβάσει στροφές και έτσι το πήγα πιο σιγά και σε αυτή τη θέση τελείωσα. Σηκώθηκε έβαλε τα εσώρουχα της έριξε νερό στα χέρια της και πριν φύγει μου λέει ένα goodbye χωρίς χαμόγελο.
Σε όλη την διάρκεια του αγώνα βουβα. Ούτε ένα αχ ούτε βαχ από μέρος της. Κοινώς βαριόταν ή δεν ήθελε να γαμηθει. Μάλλον της χάλασα την ησυχία ή τον ύπνο της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάταλι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, panagos7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού