Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με ανεβασμένες στροφές μπήκε η νεαρά στο δωμάτιο, όπου με παρέσυρε γρήγορα-γρήγορα στο ρυθμό της!
Καλογραμμωμένο κορμάκι με δυάρι βυζάκι, με άρπαξε αμέσως με γλωσσόφιλα και μια βιαστική, λίγο πιεστική πίπα (ακα εννοείται για να με ξεπετάξει) χωρίς ωστόσο να ανταμειφθεί με μια γρήγορα εκσπερμάτισή μου. Ο κώλος της είναι απερίγραπτος (και ανέγγιχτος), πραγματικά της ζήτησα να βάλω καπότα και να ανέβει reverse cowgirl επάνω μου για να τον θαυμάζω.. Δάχτυλο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα μέσα, ενώ κάθε τρεις και λίγο μου έλεγε "τι μωράκι είσαι εσύ" (ο πρώτος είμαι -σίγουρα- που το λέει!). Είχε αρκετή ενέργεια και διαμαρτυρήθηκε που δεν παίρνω πρωτοβουλίες έτσι πήρα την απόφαση να το γυρίσουμε σε ιεραποστολικό όπου έριξα μερικές πολύ καλές πουτσιές κι εκείνη να με γλωσσοφιλιάζει με μανία ενώ μου έριχνε σκαμπίλια και γούσταρε που της πίεζα το δέρμα (με λίγο από choking στο λαιμό). Έχυσα ενώ συνέχιζα να μπαινοβγαίνω καθώς μου έδειχνε πολύ καβλωμένη (δεν πρέπει να ήταν ιδιαίτερα αλλά το έπαιζε καλά).
Το μωρό είναι γεννημένο για να γαμιέται, μάγκες. Εγώ το κατα-ευχαριστήθηκα και θα ξαναπάω σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.028
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professor007, Ημεδαπος , abelo7979 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού