Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782097
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
για την Μονικα τι να πρωτοπω!!!παλια μου φιλη απο το Συγγρου 40-42.Πηγα με σκοπο να δω μονο αυτη και ετσι εγινε.παρελασαν απο μπροστα μου πολλες κοπελες αλλα εγω ειχα στο μυαλο μου το ψηλο μελαχρινο κοριτσι!!!απο Εμφανιση για οσους δεν την ξερουν ψηλη σχετικα ομορφο ηρεμο προσωπο πανεμορφα ποδια ωραιος κολο μικρο αλλα καλο βυζακι!!!με την Μονικα περναω παντα για το δυνατο της μασαζ.αυτη την φορα ομως ηθελα κατι πιο αισθησιακο και πηγαμε σε ενα B2B.Μπηκε μεσα με και φιλησε βαθεια και αισθησιακα.μετα ξαπλωσαμε σε αυτο το ειδικο κρεβατι!!!η γυναικαρα ειχε φερει μαζι της ενα ζεστο λαδι που με χαλαρωνε αλλα με καυλωνε παραλληλα!!!αρχισε με αυτο να το ριχνει σε ολο μου το σωμα και να τριβεται πανω μου!!!ποτε με το στηθος της ποτε με το κολαρακι της ποτε με το ζεστο μουνακι της!!!η γυναικα ειναι κολαση!!!καποια στιγμη μου εγλειψε το λαιμο και τα αυτια!!!δεν ηθελα αλλο γυρισα ανασκελα και αρχισε να μου παιζει με τον πουτσο μου με τα χερια της και μετα απο λιγο τον πειρε στο στομα της!!!η γυναικα κανει τοσο αισθησιακη και βαθεια πιππα που δεν περιγραφερεται~!!!!δεν αντεξα πολυ!!!που εχυσα μετα αποο λιγο!!!με σηκωσε με εβαλε στο μπανιο με ξεπλυνε και εκει ριξαμε μερικα ακομα γλωσσοφιλα!!!οτι και να πω για αυτο το κοριτσι ειναι λιγο!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
148
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koumanidas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού