Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και είμαι γεροκούνελος στην ζωή στο Bourdela είμαι νέο μέλος. Ένας φίλος μου άνοιξε τα μάτια και από τότε δεν μπορώ να τα ξανά κλείσω… Χάθηκα στα αμέτρητα κορμιά στις φανταχτερές νέες κοπέλες και σε γυναίκες για κάθε γούστο και επιθυμία!!...
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα το πρώτο μου βήμα και έκλεισα ραντεβού με μία νεαρή κοπέλα την Albina μέσω του γραφείου της. Θα ήθελα να πω ότι με σκλάβωσε με την υπομονή της και με την ευγένεια της η τηλεφωνήτρια που με κατατόπισε στα διαδικαστικά … Προτίμησα να έρθει η κοπέλα σε δικό μου ξενοδοχείο και ζήτησα από την τηλεφωνήτρια να της πεί να έρθει διακριτικά ντυμένη μην μας πάρουνε χαμπάρι και τι να εξηγώ!!!....
Πράγματι η κοπέλα ήρθε στην ώρα της απλά ντυμένη αλλά και πάλι ήταν εντυπωσιακή!.. Είναι όμορφη κοπέλα, νεαρή με γκριζοπράσινα μάτια, μαύρα μακριά μαλλιά και όμορφο κορμί μετρίου αναστήματος. Λεπτομέρειες για την Albina δεν ξέρω να σας πω γιατί τα αγγλικά μου είναι λιγοστά και είχα χρόνια να τα μιλήσω αλλά με λίγη παντομίμα και πολύ γέλιο βγάλαμε συνεννόηση… Όπως καταλαβαίνεται δεν χάσαμε χρόνο με κουβέντες και μόλις της έδωσα τα χρήματα με ευχαρίστησε και πήγε για ντουζάκι… Βγήκε σχετικά γρήγορα και μου ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα του μπάνιου… Οι παλμοί μου, η πίεση και ότι άλλο βάλει ο νού σας άρχισαν να ανεβαίνουν!... Φίλησα, χάδεψα και ζούληξα σχεδόν όλο το κορμί της, τα χέρια μου που πήγαιναν πότε στα βυζάκια της και πότε στο κωλαράκι της… Η γλώσσα και τα χείλη μου κόλλησαν πάνω στο μουνάκι της, ρουφούσα και έπαιζα με την κλειτορίδα της εισπράττοντας βογγητά αναστεναγμούς και τους χυμούς της!... Στην συνέχεια της ζήτησα να με κάνει πίπα αλλά ήταν τόσο μεγάλη η καύλα μου που στο δίλεπτο δεν άντεξα και το γέμισα το στοματάκι της με σπέρμα… Πήγε στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί και εγώ έκανα ένα πεντάλεπτο να καλμάρω και να ρίξω κάπως τους ρυθμούς μου… Αφού πήρα τις ανάσες μου και στάνιαρα λιγάκι της ζήτησα να συνεχίσουμε από εκεί που μείναμε δηλαδή στην πίπα που δεν πρόλαβα να ευχαριστηθώ… Είναι καλή στην πίπα της την κάνει ορεξάτα με σάλια και ρουφήγματα μέχρι τον λαιμό που δεν άργησε να μου τον κάνει ντούρο!... Με έβαλε το προφυλακτικό και της ζήτησα να ανέβει από πάνω για να θαυμάζω το νεανικό κορμί της πάνω στον γερασμένο πούτσο μου… Έπειτα της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και προτού μπω μέσα της έκανα μία τελευταία περασιά με την γλώσσα για να ξανά γευτώ τους χυμούς της που ήταν ευωδιαστοί… Τι κορμί, τι θέα, τι ηδονή μου προσέφερε που δεν άντεξα πάνω από 7 – 8 λεπτά σφυροκόπημα και το γέμισα το προφυλακτικό… Κάναμε μαζί ντουζάκι με αφρόλουτρο ντυθήκαμε αλλά δεν φύγαμε μαζί για ευνόητους λόγους… Φεύγοντας με έδωσε ένα πεταχτό φιλί στο στόμα λέγοντάς με ότι θα ήθελε να με ξαναδεί !...
Αυτή ήταν φίλοι μου η πρώτη μου φορά με call girl την Albina, πέρασα υπέροχα, ηδονικά αλλά στην συνέχεια που έμεινα μόνος μελαγχόλησα για την διαφορά στην ηλικία μας και μου ήρθε στο μυαλό ένα σοφό ρητό που λέει: Να ταν τα νιάτα δυο φορές και τα γερατειά καμία !..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, GMetaxas , Littlejohn και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2019
Αχ αυτά τα γεράματα ... όσο χάνουμε τα νιάτα μας τόσο ποιό πολύ τα εκτιμάμε !... Καπέλο
02 Απριλίου, 2019
Κι αν εισαι γερος κι ασχημος
κι ασπρισαν τα μαλλια σου
με γλωσσα και με δακτυλα
θα κανεις την δουλεια σουΝαι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2