Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Ξενοδοχεία 40558
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική!

Επίσκεψη στο εν λόγω χοτελ αργά το βράδυ, δεν πάρκαρα μέσα αλλά έξω οπότε δεν ξέρω αν και τι παίζει με το παρκινγκ.
Είσοδος σχεδόν μπροστά στο κεντρικό δρόμο οπότε όλο και κάποιο μάτι ίσως μας δει.

Στην υποδοχή δεν ήταν γυναίκα αλλά ένας νεαρός με τον οποίο κάναμε και πλάκα μέχρι να βρούμε δωμάτιο. Πολλές επιλογές μάλλον για όλα τα γούστα, εμείς αρκεστήκαμε σε κάτι απλό καθώς δεν μας τρελαίνουν τα περίεργα.
23 ευρά κατάθεση 2 μπουκαλάκια νερό και βουρ για απάνω.

Όμορφοι χώροι και δεν ακουγότανε τίποτα από τα δίπλα δωμάτια, ή τουλάχιστον από κάποιο δωμάτιο, ίσως έχουν καλή ηχομόνωση. Το δωμάτιο όμορφο περιποιημένο, πετσέτες καθαρές και σε πλαστικές σακουλίτσες. Ο χώρος καθαρός χωρίς μυρωδιές και το ίδιο ισχύει και για το μπάνιο. Ένσταση στο ότι όσο και αν έψαξα δεν βρήκα παντοφλίτσες μιας χρήσης, γιατί άραγε;
Τηλεόραση κλπ όπως είπαν οι συναγωνιστές.

Κάτσαμε πάνω από 3 ώρες οπότε δεχτήκαμε τηλέφωνο από την υποδοχή για να μας ενημερώσουν για την επιβάρυνση. Όλα καλά!

Ένα πρόβλημα που είχα ήταν η θέρμανση! το δωμάτιο ήταν πολύ ζεστό χωρίς δυνατότητα να κατέβει η θερμοκρασία κάτω από τους 24! Το δωμάτιο ήταν στο 3ο όροφο και όταν ρώτησα μου το επιβεβαίωσαν στην υποδοχή ότι δεν πάει παρακάτω. Οπότε ιδρώσαμε μια χαρά.

Αν θα ξαναπάω; Ναι φυσικά καθώς νομίζω ότι είναι μια καλή επιλογή και την ώρα που πάω δεν υπάρχουν και πολλές πιθανότητες να μας δει κανά μάτι.

Καλά βόλια!
george36n
Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
129
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Αρχιδόμπεης Μαυρομιχάλης, arkas1986 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού