Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 252172
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χτες τρίτη σκεφτόμουν το στανταράκι μου την Ελένη ,είχα πολύ καιρό να την επισκεφτώ ετσί μου μπήκε η ιδέα πήρα τηλέφωνο και έκλεισα ένα ραντεβού για της 5 το απόγευμα μετά την δουλειά ,πήγα με το μετρό είναι πολύ κοντά με το μαγαζί ο σταθμός Αιγάλεω ....
Πράγματι κατά της 4.55 ήμουν εκεί χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξαν ανέβηκα στον πρώτο όροφο με υποδεχτηκε η Ελένη με φίλησε και με οδήγησε στο δωμάτιο ,το δωμάτιο πολύ καθαρό με ένα ηλεκτρικό μασαζοκρέβτο σφραγισμένες ήταν οι παντόφλες και η πετσέτα,με άφησε για λίγο ,έκανα μπάνιο σε 5 λεπτά επέστρεψε,ξάπλωσα και άρχισε το μασάζ ενώ ταυτόχρονα μιλούσαμε για τον χρόνο που είχαμε να τα πούμε
επι του έργου το μασάζ πολύ καλό όπως πάντα πέρασε η ώρα και γύρισα ανάσκελα αρχίσαμε τα αισθησειακα χάδια και φιλιά ο μεγάλος είχε γίνει πύραυλος κατέβηκε σιγά σιγά και ξεκίνησε μια πίπα στην αρχή σιγά και πέρασμα με την γλώσσα από τα μπαλάκια μέχρι το κεφάλι σε κάποια στιγμή ήμουν έτοιμος να τελειώσω,,την σταμάτησα πέρασμα σκούφου ανέβηκε από πάνω με αισθησιακές κινήσεις ποτέ αργά και πότε γρήγορα ,,της αρεσε και αυτό φαινόταν με κλειστά μάτια και βογκιτα με ανάσες πότε αργές και πότε γρήγορες και δυνατές,αισθάνθηκα και παλι πως θα τελειώσω ήμουν έτοιμος με τόση καύλα αλλά όχι την σταμάτησα γιατί ήθελα να απολαύσω και την θεα με τον απίθανο κόλο της ,αλλάξαμε στάση στα τέσσερα αλλά δεν άντεξα και πολύ μετά από 5 με 6 χτυπήματα ήρθε το επιθυμείτο αποτέλεσμα.
Ήταν μια πολύ καλή συνεύρεση όπως πάντα αλώστε σε ευχαριστώ Ελένη θα τα ξαναπούμε σύντομα..........

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
jonny the fox
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού