Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 592352
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή μεσημέρι και επειδή ήμουνα πολυ κουρασμένος από το πρωϊνο καφεδάκι,αποφάσισα να κατηφορίσω στο εν ίδρυμα για πρώτη φορά.Γλώσσα Παρκάρισμα εύκολο,ανέβασμα στον πρώτο και ξεκινάει η παρέλαση!Βόλταραν συνολικά 6 κοπέλες,αλλά σε αυτές ξεχώρισα την αντελίνα.Ρουμανακι 24 ετών συμφωνα με τη δήλωσή της με προϋπηρεσία σε γνωστό οίκο συνοδών.Όμορφο προσωπάκι,βυζάρες μεγάλες φυσικές και κώλος μεσογειακός αλλά σφιχτός!Φορούσε ενα σετ κόκκινα εσώρουχα κόλαση!Προτίμησα να ξεκινήσω με μασάζ όπως κάνω συνήθως και το κοριτσι ανταποκρίθηκε καλά μπορώ να πω.Προς μεγάλη μου έκπληξη όμως μόλις εκανε πλάτη,αρχισε τα χάδια στο κωλομέρι και φιλιά στο λαιμό για να με μπριζώσει..Της λέω θέλω πιο πολύ μασάζ και ότι επιθυμώ να γυαλίσει πόδια και κωλομέρια πρώτα.Το μωρό υπάκουσε και μετά από κάνα 5 λεπτο αρχισε πάλι τις γνωστες καυλοκινήσεις της..Την αφησα να γαργαλάει για κανένα 2 λεπτο και στη συνέχεια γυρισα γιατί η κατάσταση είχε πάει στο απροχώρητο!Εκείνη δεν έχασε ευκαιρία και έβαλε το καβλί μου στο στόμα της αφού έπεσαν τα απαραίτητα γλωσόφιλα!Πίπα καλή και άνευ σκουφιού,ενώ εγω δαχτυλιαζα το μουνάκι της.Την αφησα να παιδευτεί λίγο με το χοντρό καβλί μου-εδειχνε να το απολαμβάνει η ψωλίτσα.Γαμισάκι ρομαντικό και εν συνεχεία έντονο στον καναπέ σε ιεραποστολική στάση για αρχή και το μωρό αρχισε να βγάζει αληθοφανείς κραυγούλες ηδονής.Ναι! Το κάρφωμα στα 4 ήταν αναπόφευκτο γιατί το μωρό έχει κωλάρα δυνατή όπου και επήλθε το τέλος!Μου πρότεινε επίσης να κάνουμε ντουζάκι μαζί για φινάλε,κάτι που μου άρεσε σαν κίνηση, και φυσικά δέχτηκα!
Καλή εμπειρία γενικά με ένα εμφανίσημο κοριτσι που απ ότι κατάλαβα της αρέσει περισσότερο το γαμήσι και λιγότερο το μασάζ,αλλά έστω για μια φορά αξίζει!Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris121, Karabalikas, xlm και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού