Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν θυμόμουν το δεύτερο όνομα της είχα συγκρατήσει μόνο το Άιντα από διάφορες κακές κρητικές που κυκλόφορούσαν εδώ μέσα....Εγώ δεν την είχα πάρει ποτέ ξανά στο παρελθόν. Η μέρα εκείνη ήταν όλο ταλαιπωρία γιατί κάνανε κάποια έργα στο κέντρο της Αθήνας , το μποτιλιάρισμα απίστευτο και η ζέστη δεν ανεχόταν με τίποτα. Πέρναγα τυχαία από τον συγκεκριμένο οίκο και ανέβηκα επάνω να δω αν παίζει κάτι νέο...Με μπέρδεψε η συμπεριφορά της έξω στο σαλόνι και ομολογώ με γοήτευσε η ομορφιά του προσώπου της εκεί είπα μπα δεν πρέπει να είναι η Άιντα , γιατί είχα διαβάσει ότι δεν ήταν ιδιαίτερα όμορφη. Το πρόσωπο της πάντως ξέρει να το χρησιμοποιεί καλύτερα από το στήθος της το οποίο είναι αρκετά πλούσιο και το έφερνε στο πρόσωπο μου εντελώς άχαρα...Όταν άρχισε την πίπα με κοίταζε με τόσο λάγνο ύφος όπως ακριβώς βλέπεις σε κάτι τσόντες και πεθαίνεις από ζήλια εκείνη την ώρα....Να σημειώσω ότι έξω έβραζε ο τόπος και εγώ σπάνια αποδίδω κάτω από τέτοιες συνθήκες οπότε λογικά υπήρξε μια περίεργη χημεία που μπορεί όμως και να μην ξανα συναντήσω με την συγκεκριμένη γιατί και αυτό συνηθίζετε...Η πίπα της ήταν πολύ καλή από πολλές πλευρές από διάρκεια και από τεχνική..Αφού παραλίγο να με κάνει να τελειώσω. Ανέβηκε επάνω μου
αφού έβαλε το προφυλακτικό και κυριολεκτικά άρχισε ένα πολύ κακό πήδημα...δεν κουνιόταν σχεδόν καθόλου, θα κοιμηθούμε λέω πρέπει να πάρω δραστικά μέτρα. Την πιάνω τότε από την μέση και αρχίζω να την κατευθύνω εγώ ρίχνοντας με δύναμη το σώμα της στο δικό μου. Απόχτησε ενδιαφέρον και εκείνη ένιωσα ότι της άρεσε, άρχισε και η ίδια να παίρνει επιτέλους τον έλεγχο στο παιχνίδι. Γενικά δεν έλεγε πουθενά όχι. Τότε πραγματικά ένιωσα ότι το έχει αλλά βαριέται υπερβολικά. Και το σώμα της αν και το έχουν περιγράψει πολλοί ότι είναι χάλια εμένα δεν με χάλασε. Γενικά ήταν μια παρουσία πολύ ευχάριστη που μπορείς να την κατευθύνεις και να περάσεις καλά. Ακόμα και στην πίπα με ενοχλούσε που κράταγε σφιχτά τον κορμό του πέους.Της το είπα και το διόρθωσε. Φυσικά αν γίνει στανταράκι κάποιου μπορεί να σου βγάλει στοιχεία που δεν φαντάζεσαι. Σίγουρα έχω πάει με πολύ χειρότερες έχω πάει όμως και με καλύτερες απλά οι καλύτερες είναι ελάχιστες πλέον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
110
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού