Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214888
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επόμενος σταθμός είχε οριοθετηθεί το Φραντζή 7 με στόχο Μαργκώ η Βανέσα και Τρίτη τη Σουζάνα. Εύκολο πάρκινγκ ακριβώς απέναντι στη Φραντζή. Το μαγαζι προσεγμένο και καθαρο. Υπήρχαν 7 κοπέλες οι 6 διαθέσιμες μιας και η Βανέσα ηταν με πελάτη. Η Μαργκώ απουσίαζε (το έγραφε το προγραμμα για να ειμαι ειλικρινής). Θεωρώ ότι σχεδόν όλες ηταν ευπαρουσίαστες και ίσως η καλύτερη για μένα να ηταν η Κατερίνα που βγήκε πρωτη, αλλα μια το εκφυλο της Σουζάνα μια οι κριτικές με οδήγησαν σε αυτη. Κόστος 80 για μια ώρα με δυο εκτονωσεις. Μου πρόσφεραν ποτό στο δωματιο που διάλεξα και μπήκα για ντους.
Η Σουζάνα ηρθε χαμογελαστή και σχετικά γρήγορα. Αρχίσαμε με αγκαλιές και βαθιά φιλια και ενώ στην αρχή είχε λίγο θεατρικό στο μυαλό της οσο περνούσε η ώρα αφηνόταν στην δίκη μου περιποίηση στο πολυ ωραιο στηθος και όχι μόνο... Απο πλευράς της επαγγελματικό στοματικο με φουλ περιποιηση και πρώτος γύρος τέλος.
Μικρό ντουσακι και μασαζ, το οποίο το προσπαθεί και για τετοια μαγαζιά είναι σε καλο επίπεδο. Δεν άφησε ούτε εκατοστό να μην τρίβει και μάλιστα έκανε και τα χέρια που δεν ασχολούνται όλες....
Σε κάποιο σημείο ξεκινησε ο δεύτερος γύρος με νέα τρψιμαρα φιλια και στοματικο. Φουλ συμμετοχή.
Με καθάρισε απο λάδια και με σαπουνησε αφου το ζήτησα.
Τέλος μικρή συνομιλία αφου είχε ολοκληρωθεί η ώρα. Έφυγε και ηρθε πάλι όταν ειχα ντυθεί για να με συνοδέψει στην πορτα με ένα φιλί. Λίγο πριν βγω ειδα και την Βανεσα.
Γενικά μια πολυ καλή συνάντηση με μια καλή επαγγελματία.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, baroc, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού