Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα να πάω στην Αλιόνα μερικές εβδομάδες.Όχι ότι δεν μου αρέσει,αλλά πλέον την έχω γαμήσει τόσες φορές που κοντεύουμε να αποκτήσουμε δεσμό.
Μπαίνω στην αρχή της βάρδιας.Ήταν σχεδόν με τα πολιτικά,καθώς φόραγε το πολιτικό στρίνγκ της (τα νορμάλ στρίνγκ της πάνε περισσότερο απο τα περίεργα εσώρουχα που φοράει) και απο πάνω μια πλεκτή μπλούζα.
Με υποδέχτηκε η ίδια.Αγκαλιές,φιλιά,φιλοφρονήσεις κτλ κτλ κτλ,έρχεται και η τσατσά-απαράδεκτη και ανθυγειηνή σαν φυσιογνωμία-που εισέπραξε το εικοσάρικο.Η εμφάνιση της Αλιόνος γνωστή.1,65 περίπου με αρκετά παραπάνω κιλά,πλέον,βυζάρες πλαστικές,γαλακτοτουρμπίνες και εν γένει έκφυλη.Περνάω στο δωμάτιο,καθαρό για τα δεδομένα της περιοχής.Πέρασε κάμποση ώρα,καθώς τσακώνονταν στα ρωσικα με την λεκανατζού και μετά ήρθε και εκείνη στο δωμάτιο.Ξεκινήσαμε ένα ελαφρό κοινωνικό διάλογο.Και εκεί ρίχνει την μπάλα στην εξέδρα,καθώς ξεκίνησε να λέει τα προβλήματά της,όπως έχουν αναφέρει αρκετοί συναγωνιστές.Εγώ την βουτηξα και άρχισα να γλύφω τα βυζιά της.Με πέταξε κάτω και μου ρούφηξε τον πούτσο σαν να μην υπάρχει αύριο,μέχρι το λαρύγγι της.Όταν της είπα πέρασε καπότα και ξάπλωσε,ανοίγωντας τα πόδια,ακριβώς όπως ξέρει ότι μου αρέσει να την πηδάω.Πάνω που πήγα να βάλω το ματσακόνι μου,η τσατσά χτύπησε την πόρτα!Πάνω που πήγα να βάλω τον πούτσο μου σε μια πουτάνα σε ένα άδειο μπουρδέλο που πάω σχεδόν μια δεκαετία,χτύπησε την πόρτα σε λιγότερο απο 5 λεπτά.Σπάστηκα λίγο,αλλά είπε κάτι CYKA BLYAT η Αλιόνα και ξεκίνησα να την πηδάω.

Να ξέρετε ότι εκεί δεν την πηδάει σχεδόν κανένας.Όλοι πάνε για πίπες.Μου έχει εξομολογηθεί πως έχουν περάσει και 3 μέρες με 60-70 πελάτες σύνολο αυτές τις μέρες,που δεν την έχει πηδήξει κανένας.Και ήταν η εποχή που ήταν αδύνατη και πιο πορνοδιαστροφική με τα γλυφοκώλια κτλ κτλ κτλ και μάλιστα το είχε παράπονο ότι είναι πουτάνα και δεν βρίσκει άτομα να της σκίσουν το μουνί και πως φεύγει πολλές φορές καβλωμένη.Τέλος πάντων,αν την πηδάς και μάλιστα καλά,θα σε έχει στα υπόψιν και όσο νεότερος,τόσο καλύτερα,καθώς είναι τεκνατζού.

Μετά απο κάμποση ώρα πηδήματος και κραυγών απο μέρους της,έχυσα και πιάσαμε μια μικρή κουβέντα πάλι και έφυγε για άλλο πελάτη.Η Αλιόνα είναι πλέον μεγάλη,αλλά ξέρει να πηδιέται.Για να την ξεζουμίσεις,θα πρέπει να ξέρεις πως να την χειριστείς και να μην πας τόσο πολύ με τα νερά της,δείχνοντάς της πως πήγες εκεί για σεξ,καθώς ξεχνιέται.

Η τσατσά πρέπει να αλλάξει πάραυτα,οπωσδήποτε.Είναι τραγική φιγουρα για το οίκημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Slenderdancer, Gpoint, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2019
Είναι αλήθεια ότι το πήδημα της λείπει και γουστάρει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1