Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αννα 21 ετων αρτι αφιχθεις απο την Βουδαπεστη δεν ξερει ουτε λεξη Ελληνικα και Αγγλικα μονο τα βασικα ..ειναι πολυ αδυνατη και μικροσκοπικη και εχει εφηβικη φατσουλα γενικα μου θυμισε κοπελες που ειχαμε στο λυκειο κλπ ...ο τσατσος πολυ συμπαθης και ευγενικος μου ειπε λεπτομεριες και ετσι περασα στα ενδοτερα..εκανα ντους και ηρθε πολυ ορεξατη και χαμογελαστη αμεσως ξεκινησε μονη της να με φιλαει και να με αγκαλιαζει Έρωτας ..αμεσως το παιχνιδι αρχισε και ετριβα τ μουνακι της και γλωσσοφιλιομασταν..πιπα δεν εκανε πολυ γιατι πηρα το απλο προγραμμα και δεν μ αρεσει με προφυλακτικο σχεδον ξενερωνω ετσι ..αρχισαμε για σεξ με αυτην απο κατω ειχα σχεδον φτασει σε τερμα καυλας και δυσκολευομουν να μπω ολοκληρος ειχε πολυ στενο μουνακι κανα 2-3 μου εβγαινε γιατι δεν εμπαινε ολοκληρο Μεγάλο χαμόγελο .πρωτη φορα συναντησα κατι τετοιο ..αλλαξαμε πολλες στασεις για πολυ ωρα προσπαθουσα να της τον χωνω και πιο βαθεια αλλα το απεφευγε ηταν και οπως προειπα πολυ αδυνατη εβρισκα και μερικα κοκαλα Γλώσσα ,,γενικα ηταν μια διαφορετικη εμπειρια ..ετσι κι αλλιως εχω παρατηρησει στο τριτο σπιτακι απο τα 3 το τερμα παντα φερνει καλες περιπτωσεις για δοκιμη σε αντιθεση με τα αλλα δυο που ειναι σε μετριοτητα ανεκαθεν ...καλη συνεχεια σε ολους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.423
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 savvass, παπας βενεδικτος θ΄, mpouxos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού