Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο ένα κασκαντεριλικι που δεν μου βγήκε λόγω απόστασης και ωρας ανεβαίνω την εθνική οδό και αποφασίζω να δω τι παιζει στο Αντιοχείας. Και τα δυο ανοικτά στο 64 η Σιντυ στο 62 η Βικτωρια.
Αυτη τη Σιντυ δεν την ειχα ξαναδεί όποτε την φώναξε η υπηρεσία. Ηρθε γυμνόστηθη με ζαρτιέρες, κάλτσες μαύρες και μαύρο στρινγκ. Μακρύ σπαστό μαλλί μέχρι την μέση της πλάτης και ωραιο χαμόγελο. Στηθος 2.5 λίγο πεσμένο με μεγάλη ρόγα. Καλο σωμα.
Με αυτά που ειδα αποφάσισα να δοκιμάσω σε προγραμμα 69. Το μαγαζι εχει αρχίσει να δείχνει την ηλικία του και καποια δωμάτια που έχουν πολλές ώρες θα πρέπει να τύχουν κάποιας φροντίδας. Το 62 σαν νεωτέρου είναι σαφώς καλυτερο.
Στο θέμα μας τώρα.....η Σιντυ ηρθε με μεγάλο χαμόγελο και με ένα τσαντάκι γεμάτο λάδια κρέμες απολυμαντικά κλπ.
Απο την αρχή ηταν πολυ θερμή, με αγκαλιές φιλια και χάδια. Αφέθηκε στην δίκη μου φροντίδα με υπομονή και έντονη ανταπόκριση. Απο την πλευρά της πολυ καλο στοματικο με περιποίηση όλης της περιοχής και γλύψιμο για ώρα.
Σεξ σε μια στάση ιεραποστολικά αλλα με έντονη συμμετοχή.
Εντυπωση μου έκανε ότι άλλαξε προφυλακτικό μεταξύ στοματικού και σεξ. Το εχει γράψει και άλλος άρα αποτελεί κανόνα.
Συμπερασματικά η Σιντυ του Αντιοχείας είναι μια εμφανισημη κοπελα με ωραιο σωμα και παιδικό προσωπο και χαμόγελο. Μέχρι 30-32 την εκανα. Καθαρη και σωστή επαγγελματίας, ψυχολογει τον πελάτη και κινείται ανάλογα. Σε GFE μια χαρα τα πήγε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antonisstepway, Διαγραμμένο μέλος 177627, Gianpaolo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού