Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθεσινή συνάντηση και ο τίτλος τα λέει όλα....
Επρόκειτο για μια πανέμορφη κοπέλα γύρω στα 25,(Αυτή δηλώνει 20)με ένα καταπληκτικό σφιχτό σώμα πραγματικά αψεγάδιαστο,με 2αρι βυζι και κωλο τούμπανο....πρόσωπο ίσως από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ μου.με πολύ όμορφα πράσινα μάτια,τέλεια οδοντοστοιχία και γενικότερα δεν βρίσκεις κάτι αρνητικό πάνω της.τα ωραία όμως τελειώνουν εδώ.η κοπέλα μπήκε μέσα πολύ ψυχρά και το 1ο πράγμα που έκανε ήταν να ζητήσει τα χρήματα.αφου τα μέτρησε και τα ξαναμετρησε και είδε ότι όλα είναι καλά με ρώτησε αν έχω κάνει μπάνιο και αφού της είπα πως ειμαι έτοιμος μπήκε να κάνει αυτή...Όση ώρα είχε το νερό να τρέχειΜαλακία και περίμενα κατάλαβα πως θα φάω ξενερα Αλλά σκεφτόμουν πως τέτοιο μουνι αξίζει να πω πως το γαμησα...βγαινει λοιπόν από το μπάνιο και τώρα αρχίζει η κωμωδία.....
Φιλί ούτε για αστείο...2 φορές επιχείρησα 2 άκυρα έφαγα.. βγάζει προφυλακτικό στα καπάκια για να μου πάρει πίπα...της λέω πως εγώ θέλω χωρίς,μου λέει οκ.και βγάζει κάτι σπρέι και αρχίζει και με καθαρίζει κανένα 2λεπτό!Μετά από 5 λεπτά πιπας και ενώ δεν ήμουν έτοιμος σταματάει και στήνεται στα 4αρα...Και εκεί που λέω άντε να γαμησουμε τουλάχιστον να φύγουν τα πολλά,βάζει μισό κιλό τζελ στο μουνι της..τα υπόλοιπα τα ξέρετε...πηγάδι.μηδεν αίσθηση,μηδέν διάθεση.με μια πανέμορφη κοπέλα που δεν της αρέσει αυτό που κάνει και φαίνεται..Τώρα το αν μιλάει αγγλικά γαλλικά τουρκικά που μένει τι σκέφτεται στο μέλλον και άλλες τέτοιες μπούρδες που λεμε μετά το σεξ νομίζω δεν ενδιαφέρουν κανένα...
Καλή συνέχεια μάγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
576
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, xlm, james034 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2019
Ουσιαστική κριτική! Ευχαριστούμε παίκτη για την πληροφόρηση.
15 Φεβρουαρίου, 2019
Αυτό που δέχονται να τις χύσεις στο στόμα αλλά δεν δέχονται φιλιά με ξεπερνάει...
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το πρώτο είναι εξτρα παίχτη, το δευτερο υποτιθεται ειναι στις υπηρεσίες όλων των κοριτσιών.. (εκτός να το δηλώνουν)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3