Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτές οι κάβλες μετά τη δουλειά μου έχουν φάει πολλά δεκαρικάκια! Έτσι λοιπόν και σήμερα καθοδόν για το σπίτι με είχε πιάσει εκείνη η γνώριμη φαγούρα στο καβλί για να σκίσω ξέκωλο αλλοδαπό μουνάκι. Για να μη μακριγορώ, μπήκα στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι και τσουπ πετάχτηκε η Τάνια. Πάνω στα πορνοτάκουνα φάνταζε κάβλα! Μακρύ καλό μελαχρινό, όμορφο κορμί, μικρό βυζάκια και ένα κωλαράκι πολύ σπέσιαλ. Την Τάνια την είχα ξαναπάρει πριν πολύ καιρό αλλά δεν είχα συγκρατήσει όνομα όποτε δεν είχα γράψει κριτική, όμως τώρα που την πέτυχα ήξερα ότι έπρεπε να της τον καρφώσω στην ζεστή τρυπούλα της άλλη μια φορά. Περνάω μέσα και πριν προλάβω να γδυθω το μωρό είχε φτάσει. Κλασικό καλησπέρισμα και λοιπά κοινωνικά, καλή διάθεση από μέρους της και ξεκινά μια συμπαθητική πιπούλα. Σε λίγα δευτερόλεπτα χαζεύοντας την να μπουκώνει την ψωλάρα μου και χαίδευοντας το καλοσχηματισμένο κωλαράκι της είχα γίνει κάγκελο. Την βάζω από κάτω, και αρχίζω να τη γαμαω στην αρχή ήρεμα και προοδευτικά ανεβάζοντας πιέσεις! Είχε στηθεί τόσο όμορφα στο ιεραποστολικό και τα ποδαράκια της πάλλονταν καθώς σφυροκοπούσα το μουνακι της. Της ζήτησα να μου δείξει τα βυζάκια της, κάτι που δέχτηκε πρόθυμα. Ενώ λοιπόν έδινα ζόρι σε κάποια φάση αγχώθηκα για το χρόνο... Μου λέει αν θες βγες και παίξε το. Εκείνη έκατσε με τα πόδια της ανοιχτά κι εγώ βλέποντας το μουνι της τον έπαιζα δυνατά! Εκείνη μου τσιμπούσε τις ρώγες με τα πατουσακια της και η κορύφωση δεν άργησε να έρθει!

Συμπερασματικά δεν είναι η πιο καυτή πουτανα του μεταξίου όμως η γκόμενα με καβλώνει κι ας είναι η συμμετοχή της ψιλοπεριορισμένη. Τη θεωρώ τίμια επιλογή στο δεκαδικό για ένα σωστό ξεφορτωμα χωρίς σπαζαρχιδιες. Θα τιμηθεί δεόντως ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
186
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Bonecrusher

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού