Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693368
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Αντριαννα πολλα εχουν γραφτει κατα καιρους. Δεν την ειχα παρει ποτε , επειδη οταν διαβαζω πολλα και μονο (κατα κυριο λογο) θετικα , εχω υψηλες προσδοκιες και μονο μια φορα εχουν καλυφθει ικανοποιητικα (Δημητρα AVG πριν το παει 200 γιουρο) .

Προτιμω να δοκιμαζω με θετικες κριτικες , που οντως τα φραγκα ειναι παρα πολλα (250+) ,επειδη θεωρω οτι οσοι σκανε τοσα και φευγουν ευχαριστημενοι, εχουν παραπανω προσδοκιες απ τον μεσο ορο, ή ειναι απλα κλωνοι. Παλι καλα μεχρι τωρα δεν εχω φαει φολα οταν εχω δωσει τοσα. Οι απογοητευσεις ερχονται συνηθως οταν παιζω μπαλα στα 140-180. Ολα τα σκατα εκει. Εδω ειμαστε σε χαμηλοτερες τιμες.


Η Αντριαννα θεωρειται απο πολλους VFM. Θεωρω πως ειναι. Εχει συμπαθιτικο φτιαγμενο μεγαλο βυζομπαλο , σωμα καλο για την ηλικια , προσωπο καλο , κανει καλο γαμησι και μιλαει ανετα , δεν κρυβεται.

Διαβαζοντας ομως τα σχολια , καποιος θα πιστευει πως θα γαμησει, το πιο βρωμικο (με την καλη εννοια) μουνοσκυλο της Αθηνας , που θα της δωσει την κωλοτρυπιδα στο χερι και αυτη θα τον παρακαλαει να την γαμησει πιο δυνατα.

Ξεχαστε το. Βγαλτε το απ το μυαλο σας εντελως , ειδικα αν ειστε πανω του μεσου ορου στις διαστασεις.

Δεν θα βρεθειτε με μια πεινασμενη καριολα που κανει τα παντα επειδη ειναι νυμφομανης. Αλλα με μια ωριμη γυναικα που της αρεσει το σεξ , δεχεται αγριαδες σε φυσιολογικα πλαισια , που κανει φυσιολογικο anal και ειναι ευχαριστη.

Θα μου πεις ολα αυτα ακουγονται γαμω , την ωρα που σε γραφειο βγαινει η φαση 180+ για τις ιδιες υπηρεσιες. Ισχυει αλλα δεν ψαχνω κατι τετοιο , ψαχνω ειτε μια γκομενα που η εμφανιση της ειναι πολυ δυνατη ή που το γαμησι που κανει ειναι κατι που δεν βρισκω πουθενα. Αυτα που κανει η Αντριαννα τα βρισκεις , αισθητα πιο ακριβα απλα.

Απλα ας ειμαστε κοντα στην πραγματικοτητα οταν κανουμε κριτικες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
3.893
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nipper, Borgia21, Upogeios και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2019
Συμφωνώ 100% !!!
05 Φεβρουαρίου, 2019
Από τα γραφόμενά σου, δεν κατάλαβα τι τελικά θέλεις να πεις ??? Σου άρεσε το sex μαζί της ΄? την Θεωρείς VFM ???
05 Φεβρουαρίου, 2019
Εγώ έχω μια απορία σχετικά με την κριτική σου (να πω ότι την κοπέλα δεν την έχω συνάντηση) απλώς κάνεις μια σύγκριση μεταξύ κοπέλας-υπηρεσίες με πολύ μεγάλο φάσμα τιμής (μια και μιλάμε για υπηρεσίες) είναι σαν να συγκρίνεις μια porsche με ένα audi
07 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κανει καλο δυνατο sex , καλυτερο απο αλλες που παιρνουν 140-180 για τις ιδιες υπηρεσιες ,αρα την θεωρω VFM.Το σεξ ηταν ικανοποιητικο.

Ομως με βαση τις βαθμολογιες και τα λεγομενα περιμενα εντελως διαφορετικα πραγματα. Τρομερα ξεκωλιασματα , αγρια γαμησια , απιστευτες βυζαρες , κωλαρες , μουναρες και δεν ξερω γω τι αλλο εχει γραφτει.

Εκτος πραγματικοτητας εντελως. Εξου και η κριτικη. Δεν ειναι απεναντι στην κοπελα , για 100 ευρω ειναι τρομερη , αλλα στο πως βαθμολογουν και γραφουν κριτικες γενικα. Το συστημα κριτικης ειναι universal , δεν βαζεις 10 πχ στην εμφανιση στην Αντριαννα επειδη για 100 ευρω την θεωρεις τουμπανο. Βαζεις 10 στην κατηγορια σχεση αποδοσης τιμης πχ.
07 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη το audi το παρομοιαζουν με porsche παρα πολλοι , οχι για καποιον αλλο λογο.
20 Φεβρουαρίου, 2019
Εγώ πάντως είχα ξεχωριστή εμπειρία μαζί της, έχω δώσει πολύ περισσότερα λεφτά και δεν πέρασα τόσο καλά.
Φυσικά γούστα είναι αυτά και να υπάρχει χημεία επίσης.
23 Μαρτίου, 2019
Θεωρώ ότι ο φίλος απλά προσπαθεί να προσγειώσει όσους διαβάζουν τις διθυραμβικές κριτικές και έχουν υπέρμετρες προσδοκίες. Σωστά κατά εμέ διότι μετά μπορεί να θεωρήσεις ότι έφαγες φόλα, εάν πιο πρίν νομίζεις ότι θα κάνεις το σούπερ ντουπερ σεξ
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7