Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89449
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον μαγκες χθες ημουν στο εν λογω μαγαζι, το εχω επισκεφτει και παλαιοτερα αλλα καμια σχεση εχει χαλασει παρα μα παρα πολυ!

Ενα περιστατικο ετσι για να ξενερωσετε. Γνωριζετε οτι σε περιπτωση μπατσελορ εχει μια προσφορα το μαγαζι 1 πουρο και 2 χορους στον γαμπρο,οκ μεχρι εδω. ο χορος κανει 20 το ποτο της κοπελας 30. πηγαμε 6 ατομα, με το που καθομαστε πιανω τον μετρ εκει του μαγαζιου τον ρωταω ποσο το μπουκαλι μου λεει100 και 120 το σπεσιαλ οκ του λεμε φερε ενα απλο. ολα οκ μετα απο λιγο με πιανει και μου λεει κοιτα ειστε 6 το εισητηριο για καθε ατομο ειναι 20 οποτε για το μπουκαλι θα πληρωσετε 120, τον κοιταω λιγο οκ του λεω για 20 θα τα χαλασουμε τοσα ατομα ειμαστε. περναει η ωρα τα κοριτσια ολα αφαντα παιδια καθησαμε 3 ωρες εκει αντε να ηρθαν 2 φορες σε μας κοριτσια για ποτο. τη μια την κερασε ενας φιλος κιολας .

περνουσε η ωρα, λεω εκει τον μαεστρο φιλε οτι παρει ο γαμπρος θα τα βαλεις στο λογαριασμο με το μπουκαλι ολα τα υπολοιπα θα τα παιρνεις την ωρα που γινονται στο χερι οκ? οκ μου λεει!

κατα τη διαρκεια της βραδιας παιρναν τα παιδια χορους επερνε και ο γαμπρος, συγκεκριμενα ο γαμπρος πηγε 2 φορες για χορο τη μια με 1 κοπελα και την αλλη με 2 κοπελες. Να μη σας τα πολυλογω ερχεται η ωρα της πληρωμης και μου λεει μαγκες 220euro.

Τρελενομαι παω στο αφεντικο να του ζητησω το λογο για το πως βγηκε αυτος ο λογαριασμος αφου 100 το μπουκαλι το οποιο εγινε 120, 20 η πρωτη φορα του γαμπρου και 40 η διπλη συνολο 180 μειον τους 2 χορους δωρο του γαμπρου 140! και οχι 220

Τι μου λεει ρε μαγκες?

φιλαρακο ο γαμπρος επανω εκατσε 9 λεπτα με δυο κοπελες, 3 λεπτα ο καθε χορος οποτε 3 χορους επι 2 οι γυναικες 6 χορους οποτε 120+ 20 ακομα ενα χωρο πριν =140 - 40 το δωρο οποτε εχουμε 100+120 το μπουκαλι 220 οκ μου λεει?

Αν νομιζεις οτι κερδισες κατι μ αυτο που εκανες του λεω μπραβο. για 6 ατομα 80 εuro δεν ειναι λεφτα αλλα στην τελικη νομιζω οτι εχει χασει το μαγαζι γιατι κανενας μας δεν θα ξαναπαει!!!!
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού