Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα στην αντζελινα 11 το βραδάκι ήταν μαζί με την Μαίρη η τσατσα ευγενική , η αντζελινα είναι από Αλβανία αδύνατη λεπτή μεσουλα ωραία μπουτακια βυζακι 1μισαρι στυλ δάκρυ! Έχει κόψη το μαλλί έως τους ώμους είχε πιο μακρύ μου φαινετε !!! Επέλεξα την ατζελινα λοιπόν δινο το 20αρικο και μπαίνω στο δωμάτιο σε 5 λεπτά έρχεται το κορίτσι . Προκαταρκτικά δεν έγιναν πήγε να με φιλιση στο λαιμό όταν πήγα να κάνω το ίδιο τραβήχτηκε !! Πίπα τέλειος αεροπιπα με λίγο δόντι όποτε δεν καυλοσα καλά !! Την σταματάω και την στηνο στα 4 για κωλο , εδώ να πω πως ο κωλος της δεν έχει κανένα ξεφλούδισμα είναι πεντακάθαρη τουλάχιστον οπτικά !!!! Δεν κατάφερα να μπω σε κωλο Πάρολο που φαινόταν δουλεμένος και ανοιχτος , μου λέει βάλτο στο μουνακι και εκεί δεν .. δεν ξέρω γιατί !!!!Χμμμ; να πω πως ήταν έβγαινικη σε όλη την διαδικασία δεν με μείωσε σε κάτι αλλά φαινόταν νευρική και αγχωμένη ίσως ήταν αυτό που με ξενεροσε!! Ξαφνικά μου λέει σου έχω ένα δωράκι γιατί τελειονη ο χρόνος !! Λέω μέσα μου τι ενοει ; Μου λέει να σου βγάλω την καποτα ; Λέω και δεν την βγάζεις ; Έβγαλε την καποτα και έτριβε το καυλι μου στο μουνακι της , ξαφνικά καυλοσα τρέλα και ακουμπάει το πουτσο κεφάλι όπως ήταν καυλομενη η πουτσα τέντα στην μουνι τρύπα της ... με κοίταγε έντονα στα μάτια και εκεί κάνω μια δυνατή σπρωξιά και μπαίνει όλο μέσα στην μουναρα της ...εκεί μου κάνει αχ αγάπη μου δεν κάνει την γαμουσα και μου κράταγε αντίσταση με το χέρι της ...και έλεγε αχ ρε μωρό μη αχ μη....είχα κατακαυλοση της λέω θα χυσο ...εκεί το βγάζει έξω και το παίζει και την χυνο πάνω στο μουνακι της .......αυτό μου άρεσε και έφτιαξε την όλη ξενερομενη ατμόσφαιρα ... χαιρετήθηκα με και έφυγε ..... τα συμπεράσματα δικάσας τύποι μου καλό βράδυ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Blog_kiss, P_G88 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2019
Αν διάβασα και κατάλαβα καλά, εννοείς ότι την γάμησες ΑΚΑΠΟΤΑ????Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Δεν μας βλέπω να μένουμε πολλοί! Θυμός
29 Ιανουαρίου, 2019
Φίλε μου, σίγουρα τα συμπεράσματα είναι δικά μας αλλά τα "παράσημα" θα είναι όλα δικά σου!Κεφάλι σε τοίχο!
Εύχομαι να μην κόλλησες τίποτα. Καλού κακού, μετά από ενάμιση μήνα κάνε καμιά εξετασούλα μπας και προλάβεις κάτι!!!Ντροπή
29 Ιανουαρίου, 2019
Συνεχιζεις ρε γαμημενε να γραφεις για ακαποτα.
Γαμω τα ψυχολογικα σου προβληματα,σου ευχομαι ο,τι χειροτερο.
Μην ακουτε τις μαλακιες που γραφει ο συγκεκριμενος.
ειναι παρανοικο τρολ,που για καποιον λογο θελει να γραφει οτι γαμαει ολες τις πουτανες ακαποτα,ισως για να παρασυρει αλλους καθυστερημενους να κανουν το ιδιο.
Μη μασατε και μη βαζετε ποτε σας το πουλι σας ακαποτα σε πορνη
29 Ιανουαρίου, 2019
Εγώ που είμαι κακοήθης και συνωμοσιολόγος θα σκεφτόμουν ότι κατόπιν εντολών θα αρχίσεις να γράφεις για οφθαλομοφανέστατα μούφα ακάποτα για να βλάψεις την αξιοπιστία σου και να λένε ότι όσα έλεγες για ακάποτα με Εβελίνα ήταν επίσης μούφα. Λέω εγώ..
29 Ιανουαρίου, 2019
iq πατάτας Μαλακία
29 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με μια Fanta δεν κολλας τιποτα .... δοκιμασμένο Γερο-μύστης
29 Ιανουαρίου, 2019
Τυπε αυτο δεν ειναι κασκαντεριλικι ειναι επιθεση αυτοκτονιας με παρασημο μαζι Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
29 Ιανουαρίου, 2019
Da fuck nigga.Δεν ξεκινάς για κάνα νοσοκομείο για τίποτα εξετάσεις, μήπως προλάβεις το κακό.
29 Ιανουαρίου, 2019
Ρε φίλε σοβαρά χωρίς καποτα?? Χμμμ;
Άσε τους άλλους την υγεία σου δνε την σκέφτεσαι??? Κεφάλι σε τοίχο!
29 Ιανουαρίου, 2019
Άλλη Ελένη από Αλκιβιάδου μας ήρθε τώρα.. Η μάλλον εξελίχτηκε..
Η Ελενίτσα πάντως πρέπει να έφαγε σουτ..
εξαφανίστηκε..
34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4