Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόσφατη συνάντηση με το κορασιδιο σε ξενοδοχείο της νοτιου περιοχής..Ή Ζινα είναι σαν την κόρη του γείτονα που βλέπεις να βγαίνει στο μπαλκόνι το καλοκαίρι και σου τρέχουν τα σάλια να το σκίσεις..Τηλέφωνο λοιπόν στο γραφείο και όπως πάντα εξυπηρετική κλείσιμο ραντεβού απογευματάκι καθημερινής σε γνωστό ξενοδοχείο...Ή μικρή στην ώρα της έσκασε μύτη με ωραίο απλό ντύσιμο χαμογελαστή και άνετη..Είναι σαν γκόμενά τσέπης..κοντουλα με ωραίο προσωπάκι και ωραίο αδύνατο σωματακι..Ακόμα καλύτερο όταν γδυθηκε για να μπει στο μπάνιο..Αλλά ό κακός ο λύκος δεν μπορούσε να περιμένει και όρμησε στο μπάνιο να πάρει ένα μικρό δείγμα της τροφής του..παιχνιδάκια μέσα στο μπάνιο και τριψιματα μέχρι που κατηφορησε και πήρε τον πουτσο μου στο στόμα τής!!! Καλό πέρασμα στον κορμό και στην γύρω περιοχή..παύση για να μεταφερθούμε στο κρεβάτι και στην συνέχεια δεν μπορούσα να μην γευτώ και εγώ αυτό το τρυφερό μουνάκι..αρκετή ώρα γλύψιμο με το μουνάκι της να ανταποκρίνεται στο πέρασμα τής γλώσσας μου και εκείνη να χαϊδεύει την κλειτορίδα της..πέρασμα σκουφου και πρώτη στάση ιεραποστολικα με αργές κινήσεις που σιγά σιγά ανέβαιναν ή στροφές..Αλλαγή στα τέσσερα με σφυροκόπημα δυνατό και κάποιες μπατσουλες στα κολωμερια και εκείνη να σπρώχνει δυνατά μέχρι που δεν άντεξα και έβγαλα τον σκούφο και της τα έδωσα στο πρόσωπο..είχαν περάσει ήδη 40 λεπτά και κάναμε το μπανάκι μάς και μιλήσαμε για διάφορα θέματα..Θα ήθελα να επαναλάβω το ραντεβού γιατί μου έμειναν κάτι απωθημένα που πρέπει να εκπληρωθούν!!! Να περνάτε καλά και να γαματε γιατί χανόμαστε..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mike 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
521
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Bartender 74, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού