Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ρεγγίνα είναι μια εικοσιεπτάχρονη κοπέλα από το Καζακστάν, αλλά τα χαρακτηριστικά της είναι έντονα ασιατικά, μάλιστα θυμίζει Κορεάτισα. Έχει κάπως άγρια/ιδιαίτερα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο που κατ εμέ την καθιστούν πολύ σέξυ. Ξανθό μαλλί και ωραίο σώμα. Επίσης μέσα από την τυποποιημένη ρόμπα που φοράνε όλες οι κοπέλες στο Μούσες φορούσε ένα εξαιρετικό δαντελένιο κορμάκι μαύρο και υπέροχeς μαύρες διχτυωτές κάλτσες.
Μιλά μόνο αγγλικά και θα έλεγα ότι είναι κάπως κουμπωμένη/ψαρωμένη αλλά το αποδίδω σε μια φυσική ευγένεια που έχει. Μασάζ ξέρει καλό, αλλά στο μισάωρο πρόγραμμα τι να προλάβεις... Πάντως δεν τεμπέλιασε και έκανε ό,τι μπορούσε. Στη συνέχεια έριξε λάδι όπως ήμουν ξαπλωμένος στα κωλομέρια μου και άρχισε ένα αισθησιακό μασάζ στα αρχίδια και περιμετρικά της κωλοτρυπίδας. Στη συνέχεια γύρισα και ξεκίνησε πίπα με σκουφάκι χωρίς χέρια πολύ καλή. Με φιλούσε στο στήθος και στο σώμα αισθησιακά, αλλά δεν νομίζω να δίνει γλωσσόφιλα. Δεν επιδίωξα κιόλας. Ανέβηκε από πάνω, ήταν πολύ στενή. Εκεί νομίζω ότι αφέθηκε λίγο και το απολαύσαμε παρέα. Σε γενικές γραμμές μια πολύ καλή συνεδρία, κάπως αποστειρωμένη, αλλά ό,τι πρέπει για όσους έχουν φετίχ με τις Ασιάτισσες αλλά και με τα σέξυ εσώρουχα. Θα την ξαναπάρω σίγουρα, όπως και την πολύ γλυκειά Αντριάννα που ήταν επί της υποδοχής. Πάντως τα 60 ευρώ είναι πολλά για την περίσταση. Νομίζω ότι τα 50 θα ήταν vfm και θα τα δίναμε σύντομα και δεύτερη φορά ενώ με τα 60 θα πρέπει να ξαναπεριμένουμε τον επόμενο μισθό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ρεγγίνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.814
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris121, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού