Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693373
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ταξίδι στην Αθήνα για δυό μέρες, οπότε λέω ας το εκμεταλλευτούμε. Μετά από έρευνα και σκέψη (τρομάρα μου) λέω ας πάρω Αντριάννα πρώτα και αν δεν, δύο άλλες κοπέλες που είχα στα υπόψιν.
Τηλ στην Αντριάννα Σάββατο βράδυ, το σηκώνει (!) και κανονίζουμε για Κυριακή 7μμ. Φτάνω Βill 6.30μμ, ετοιμάζομαι κτλ και 6.45 στέλνω μνμ με το δωμάτιο. Στης 7.10 λέω ας πάρω ένα τηλ. 7.20 δεύτερο τηλ. 7.30 τρίτο τηλ και το σηκώνει και λέει:"Αχ δεν είχα σημειώσει το ραντεβού και δεν σου έστειλα που κάτι μου έτυχε..". Το κλείνω και μου στέλνει μνμ πως θα τα βρούμε για το 20αρικο - λες και θα την ξαναπάρω ή να της στείλω iban? Παίρνω τις άλλες δύο κοπέλες αλλά προφανώς είχαν γεμάτο πρόγραμμα οπότε άκαρπο το ταξίδι..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2019
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
180
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dhmhtrhs__, spanoulis7, LAN7 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2019
..την ειδες καπου τελικα και εγραψες για τις μουφα φωτογραφιες της ?
09 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί ποια επιλογή ταιριάζει εάν δεν γίνει η συνάντηση? Είναι υποχρεωτική η συγκεκριμένη επιλογή για τη δημοσίευση της κριτικής οπότε έβαλα αυτό..
11 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πολυ καλα εκανες εδω και το γραφεις Ματάκι σε ραντεβου που ειχα μαζι της ηρθε μετα απο σχεδον μια ωρα Money Mouth και τον επομενο τον εστησε 2 ωρες + μου λεει αστον θα περιμενει δεν πειράζει .........
TK
TASSOS karipidis
13 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δικιο εχεις!!
13 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...στον αγυριστο !! οσες δεν σεβονται..
23 Μαρτίου, 2019
Ας φάει μαύρο λοιπόν,να μάθει να σέβεται τον χρόνο του άλλου, γιατί πολλοί έρχονται Αθήνα για δουλειες και δεν έχουν την πολυτέλεια να περιμένουν 1+ ωρα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6