Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν!
Έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να γράψω αυτή την κριτική και να προφυλάξω όποιον βρεθεί στο διάβα αυτής της Απατεώνισσας γιατί η απατεωνιά επιδέχεται μηδενική ανοχή!
Επίσης δίνοντας λεφτά σε κάποια σαν αυτήν, τα στερείς από κάποια κοπέλα που προσφέρει με εντιμότητα, επαγγελματισμό, φιλότιμο και μεράκι τις υπηρεσίες της, δείχνοντας σεβασμό στα λεφτά που πληρώνει ο πελάτης στους δύσκολους αυτούς καιρούς.
Εν ολίγοις είναι άλλος άνθρωπος στο σαλόνι και στο δωμάτιο και κάνει ότι περάσει από το χέρι της για να σε ξενερώσει και να φύγει νωρίτερα από το δωμάτιο.
Στο σαλόνι ήρθε μπροστά στα μούτρα μου, έκανε πλακίτσα, ήταν χαμογελαστή, ευδιάθετη και καυλιάρα και με φίλησε στο λαιμό.
Έχει καλή εμφάνιση και με βάση αυτήν και το παραπλανητικό σαλονάρισμα έχει στήσει την κομπίνα της.
Πετίτ γυφτορουμάνα, μαύρα μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, ωραίες αναλογίες.
Στα της καθαριότητας του δωματίου, το σεντόνι ήταν γεμάτο λεκέδες...
Μπαίνοντας στο δωμάτιο ήταν μουτρωμένη, ψυχρή και μη δεκτική σε κουβέντα.
Σε αντίστοιχες ερωτήσεις μου απάντησε κοφτά ότι είναι από Ρουμανία και είναι 3 χρόνια στην Ελλάδα και σ' αυτή τη δουλειά.
Ένα πρώτο φάουλ, -που δεν ξέρω πως την έχουνε δει μερικές μερικές και το κάνουνε- είναι ότι με πρόσταξε και επέμενε να ξαπλώσω ενώ εγώ ήθελα να μου πάρει πίπα όρθιος.
Δεύτερο φάουλ, μου έβαλε την καπότα χωρίς να έχει κλεισμένη τη φούσκα στην κορυφή.
Τρίτο φάουλ, ανέβηκε με τα τακούνια στο κρεβάτι.
Τέταρτη φαουλάρα, στην 1η στάση του πισωκολλητού επέμενε -και τελικά κατάφερε...- να εχει τα πόδια της από μέσα και την πλάτη της κυρτωμένη προς τα πάνω για να μειώσει όσο μπορεί τη διείσδυση.
Να σημειώσω ότι πόνεσα βάζοντας τον μέσα της!
Δεν είχε βάλει καθόλου λιπαντικό και έσφιγγε το μουνί της για να μ' εμποδίσει!
Ήταν άβολο μετά από λίγο και της είπα να γυρίσει σε ιεραποστολικό.
Δε συνεχίζω με το μέτρημα των φάουλ...
Εκεί καθότανε ακίνητη με μια έκφραση ξινίλας-αηδίας και μίσους!
Μάλλον σκεφτότανε πως θα με ξενερώσει.
Άρχισε γκρινιάζοντας ότι μασάω τσίχλα, λέγοντας ότι δεν είμαι συγκεντρωμένος σ' αυτήν και ότι θα χύσω αύριο, θέλοντας κουτοπόνηρα να φορτώσει σε μένα το ξενέρωμα που μου προκαλούσε.
Ύστερα -και ενώ μασούσα τσίχλα- γκρίνιαξε για την ανάσα μου λέγοντας μου ότι είχα φάει σκόρδο, το οποίο δεν είχε συμβεί!
Προσπαθούσε απλά να δικαιολογήσει τη στάση της...
Μ' αυτά και μ' αυτά μου 'πεσε και δε μπορούσα να τον βάλω μέσα της γιατί ήταν ξερή και σφιγγότανε.
Κάπου εκεί μου πρότεινε να τον πάρει στο χέρι για να δικαιολογήσει την παρουσία της εκεί αλλά είχα προ πολλού καταλάβει ότι έχω να κάνω με Απατεώνισσα και είχα ξενερώσει ανεπιστρεπτί.
Της είπα ότι ήταν διαφορετική στο σαλόνι και προσπαθούσε πάλι να το γυρίσει σε μένα η καριόλα λέγοντας μου ότι κι εγώ ήμουν διαφορετικός.
Άλλη πουστιά κι αυτή που λένε μερικές μερικές λες κι είμαστε ίσα κι όμοια, ενώ εμείς τις πληρώνουμε και άρα πρέπει να παρέχουν τις υπηρεσίες τους ανεξάρτητα της διάθεσης του πελάτη...
Προς το τέλος ήταν τέρμα ειρωνική και αλαζονική γιατί απ’ ότι φαίνεται η κομπίνα της δουλεύει μια χαρά και το ξέρει, της είπα ότι με ξενέρωσε και μου ‘πε ότι δε θα κοιμηθεί το βράδυ απ’ τη στενοχώρια της και ξεκουμπίστηκε.
Προφανώς και θα της έβαζα μηδέν αν μ' άφηνε το σύστημα.
Αν τη δείτε σε τσάρκα ενημερώστε τους υπόλοιπους ανυποψίαστους συναγωνιστές!
Ούτε ένα ευρώ ξανά στην Απατεώνισσα!
Ουστ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
267
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimitristz92, tran, oti na nai και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2018
φίλος μου που πέρασε μαζί της την προηγούμενη εβδομάδα μου είπε ακριβώς τα ίδια Κεφάλι σε τοίχο!
απαράδεκτη συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο Θυμός
κρίμα που της έχω γράψει και κριτική. παλαιότερα βέβαια είχε καλύτερη απόδοση Καπέλο
31 Δεκεμβρίου, 2018
Καταλαβαινο ακριβός τι πέρασες μου έχει τύχη πιο παλιά και αυτές είναι όντος απατεώνισσες !! Δεν υπαρχη άλλος χαρακτηρισμός για δαυτες !!!Θυμός Εγώ θα πάω κάποια στιγμή για να μου κάνει Μπαλαμούτη στο σαλόνι ... και μετά όμως θα φυγοΜεγάλο χαμόγελο προτιμο και άλλους να το κάνουν όταν έχουν χρόνο για να την ξενεροσουμε τέλειος Γερο-μύστης
31 Δεκεμβρίου, 2018
Διαβάστε κριτικές ρε παιδιά θα γλυτώσετε χρήματα και χρόνο.
Γενικότερα τα κεντρικά μαγαζιά έχουν γίνει ο ορισμός της φολας ειδικά από Φυλης59,65,67,69,71 πεταμένα φράγκα κάποτε πριν αρκετά χρόνια είχαν σωστές ωραίες κοπέλες έπαιζε και καμία Βουλγάρα δυστυχώς οι Ρουμάνες είναι στην πλειοψηφία τους απατεωνισες τυχοδιωκτριες και κουτοπονηρες υπάρχουν και κάποιες καλές αλλά λίγες και δεν δουλεύουν στα μπουρδέλα λόγω ανώτερης ομορφιάς και επιπέδου επαγγελματισμού τώρα οι τσιγγάνες που είναι φυλης και Μεταξουργείο καλύτερα να τις αποφεύγετε
31 Δεκεμβρίου, 2018
Είναι γνωστή φόλα μακριά....
31 Δεκεμβρίου, 2018
Καλα ρε τυπε κι εσυ μασουλουσες τσιχλα στο γαμησι...?Γερο-μύστης
31 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παλι καλα που δεν ετρωγε καμμια τυροπιτα πανω στη πραξη..
Money Mouth
01 Ιανουαρίου, 2019
Το οτι στην αρχη την εκθειαζαν καποιοι μου ηταν αξιο αποριας! Κ αυτο γιατι ενω μυριζα την φολα,περασα για να τη τσεκαρω(πριν καιρο)στον οροφο.Αλλα οταν μπηκε μεσα κ αρχισε τις μαλακιες εκανα την ΜΑΓΚΙΑ Κ ΤΗΝ ΣΟΥΤΑΡΑ παιρνοντας τα λεφτα μου πισω!!Να φροντισεις να ανεβασεις την αποψη κ στο fola alert του BOURDELA...

01 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την ειχα παρει και γω παλιοτερα αυτη μεγαλο λαμογιο αλλα γενικως εχω παρατηρησει οτι η φυλης και εκει γυρω τα μερη εχουν γεμισει με λαμογια οποτε την αποφευγω..πλεον μονο λιοσιων
73Α,73Β...
NN
nik neos kosmos
01 Ιανουαρίου, 2019
Κριμα ρε γαμωτο εχει πεσει τραγικα το επιπεδο. Καποτε εκει επαιζε η θεα Ντεπυ. Α ρε εποχαρες.
02 Ιανουαρίου, 2019
Ρε παιδια ειναι απλο το θεμα, εγω κανω το εξης, πριν δωσω το 20αρι στην τσατσα εκει μπροστα στην κοπελα της λεω '' αν ειναι φολα θα ζητησω τα λεφτα μου πισω'' με σοβαρο ηφος, μετα δεν τολμανε να κανουν μαγκιες γιατι ξερουν οτι θα σηκωθεις και θα κανεις φασαρια
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2