Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Προσφατη επισκεψη στο ιδρυμα για πρωτη φορα. Πρωτη εντυπωση μετρια, το σαλονι πολύ μεγαλο αλλα ψυχρο, ημουν μονος αλλα αν υπηρχε και άλλος συναγωνιστης σιγουρα και θα συναντιόμασταν για "to know us better", η κυρια επι της υποδοχης ευγενικη. Μου εδειξε τρεις κοπελες, επελεξα τη Χαρα, ψηλη, δεμενη (οχι παχια) με μετριο προσωπο, ηλικια γυρω στα τριαντα. Το κατάστημα τη διαφημιζει για 24, εκεινη δηλωσε 29, Ελληνιδα από βορεια Ελλαδα…

Με περασε η κοπελα στο δωματιο, κανονικου μεγέθους και καθαρο, με ντουζιερα, καπως ψυχρο όμως, ειχε τα απολυτως απαραίτητα χωρις καποια ιδιαιτερη διακοσμηση. Αφου η κοπελα μου ζητησε τα χρηματα προκαταβολικα (???) αποχωρησε για να παρω το ντους μου. Αφου τελειωσα, ηρθε για να γνωριστούμε και από κοντα. Ελληνιδα λοιπον, 29 χρονων, συμπαθητικη, σχετικα ψυχρη, καλη κοπελα φαινεται αλλα επαγγελματιας και όχι απαραίτητα με την καλη ενοια. Τελος παντων ακολουθησε συντομο σεξακι πανω στο μασαζοκρεβατο. Επαιξα λιγο με τα βυζια της, φιλια δεν εδωσε, μουνακι δε με αφησε να ακουμπήσω, μου προτεινε πιπα με προφυλακτικο (φυσικα δεν πηρα, πιπα με προφυλακτικο παιρνω αμα θελω και στη φυλης από ρουμανικα καβλοπιπινα με ένα εικοσαρικο). Ευτυχως τελειωσα σχετικα γρηγορα, δεν ειχα και ορεξη να τη γαμησω περισσοτερο, δεν ειχε και καμια ιδιαιτερη συμμετοχη.

Το μασαζ που ακλουθησε ηταν αρκετα καλο, χαλαρωτικο βεβαια, όχι για υψηλες απαιτησεις. Καλυτερο από το σεξ σε κάθε περιπτωση… Μια συνεδρια που ξεχασα γρηγορα, αν ξαναπαω από εκει, δε θα ξαναπροτιμησω τη Χαρα.
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χαρά
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
808
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, stise_kolo, jim28 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού