Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με την συγκεκριμενη κοπελα εχω περασει 5 φορες και πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι τελειος φελος η αν ειναι τελειως ηλιθια.

Εντυπωσιακη ψηλη με βυζαρες και προστυχο προσωπο.

Λοιπον στην ιστορια μας τωρα. Την πρωτη φορα που πηγα μπηκε στο δωματιο με κακη διαθεση και με υφακι μπλαζε και αυτη την ρουμανικη γκρινια και με ξενερωσε.με το ζορι τελειωσα. Ειπα να της δωσω αλλη μια ευκαιρια μετα απο καιρο οποτε ξαναπερασα και πραγματικα ολα ηταν μια χαρα. Ο,τι ηθελα το εκανε, ειχε συμμετοχη καλη και επαιρνε πρωτοβουλιες στο κτεβατι, αφου τελειωναμε δεν εφευγε, αγκαλιτσες κλπ κλπ και γενικα ολα καλα. Το στανταρακι νο2 λεω. Πριν κανενα μηνα περασα και μπηκα με τη μια στο δωματιο. Μπαινει μεσα της λεω '' τι κανεις''? '' τωρα που σε ειδα δεν ειμαι καλα'' λεει. Ε λεω χαβαλε θα κανει. Της λεω '' γιατι''? Μου λεει '' εσυ δεν τελειωνεις με τιποτα και αν σε ειχα δει στο σαλονι θα ελεγα οχι. Δεν θελω πελατες που με ζοριζουν''. Φυσικα και πηρα τα λεφτα και εφυγα αλλα πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ποσο οτι ναναι ειναι η συγκεκριμενη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
113
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Gianpaolo, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2018
Μην ασχοληθείς ξανά!Είναι βούρλο!Τριπλή(1Χ2) την παίζεις κ την χάνεις!
06 Δεκεμβρίου, 2018
Επηδει πηγες μετα απο ενα μηνα ηταν ετσι,μερικες αμα δεν πηγαινεις συχνα στραβωνουν
T
Tane
07 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλο το αστειο!! Δηλαδη να κοβω εναν μισθο και για την Εμμανουελα για να μην θυμωσει. Χαχαχαχα! Χ πανηγυρικο
07 Δεκεμβρίου, 2018
Δικιο εχεις φιλος ,οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης μερικες δεν τις πιανεις πουθενα
T
Tane
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4