Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Call-Girls 6804
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από το πουθενά και μάλλον από σπόντα συνάντησα την Margo. Οι φωτός της είναι πολύ τίμιες, άλλωστε επιβεβαιώνονται και από το σχετικό video (στο οποίο είναι ξανθή. όπως και στην πραγματικότητα). Λοξοκοίταξα κατά την είσοδό της στο δωμάτιο και αυτό για δύο λόγους. Πρώτον ντύνεται απαράδεκτα και τελείως ντεκαυλέ και δεύτερον η αρχική εντύπωση του προσώπου της και κυρίως η έκφρασή της, σε κάνουν να τραβηχτείς λίγο πίσω. Εκεί όμως, περπατώντας προς τα πίσω, συνειδητοποιείς ότι πρέπει να πας πολύ πίσω για να χωρέσει στο οπτικό πεδίο σου το ύψος της, είναι καθαρά πάνω από 1,80 και φορώντας decent και όχι υπερβολικά τακούνια, είναι εύκολα κοντά στο 1,90. Εκεί λοιπόν, διστάζεις και λες, για μισό λεπτό, για να δούμε τι θα δούμε, γιατί είναι ψηλή, αλλά δεν είναι ντουλάπα, δεν είναι νταρντάνα. Γρήγορα καταλαβαίνεις ότι η έκφραση στο πρόσωπό της (κάπως διστακτική), οφείλεται στο ότι δεν ξέρει γρι αγγλικά, γρι όμως. Όταν όμως βγάλει τα ρούχα της και δεις το κορμί της, νιώθεις σαν τον σταρόβα στο Ρ20 και αδιαφορείς για αγγλικά και παπαριές, άλλωστε χωρίς αγγλικά σε αυτή την χώρα γίνεσαι πρωθυπουργός (και χωρίς ελληνικά δυστυχώς), από τα αγγλικά θα κρίνουμε την πουτάνα? Πάμε στα κέι πι άις.
Πρόσωπο -7-, φρέσκο ιδιαίτερο πρόσωπο, με ιδιαίτερο σύστημα γνάθου. Θα έλεγα love it or hate it, προσωπικά μου άρεσε. Αστραφτερά μάτια και ιδιαίτεροι μορφασμοί φρυδιών. Κάτι ψηλά σε επέμβαση στα χείλη, μπορεί και να είναι φυσικά και να κάνω λάθος. Εάν δεν κάνω επίσης λάθος, το μήκος του μαλλιού οφείλεται σε προεκτάασεις.
Σώμα -8-, κυρίως επειδή είναι χυτό, ψηλόλιγνο, μοντελέ και εντυπωσιακό. Οκ, δε τιτς αρ φεικ και έχει και μερικά τατουάζ (οπότε θα κοβόταν στο GNTM), αλλά η εικόνα του κορμιού της είναι πολύ καλή. Θα ήταν 10 εάν είχε πιο πεταχτό και θυληκό πισινό και εάν έριχνε και καμία πενιά σε κανένα γυμναστήριο, το οποίο δεν πρέπει να γνωρίζει καν προς τα που πέφτει. Εάν δεν κάνει κάτι σε αυτό το τομέα, αργά ή γρήγορα θα χαλάσει η εικόνα, αλλά στα παπάρια μας σήμερα το πως θα έιναι αύριο. Ωραίο περπάτημα, αυτό στις μύτες των ποδιών που κοιτάς σαν χάνος, όπου σε παίρνουν γραμμή και σε δουλεύουν (πέρα, δώθε το δωμάτιο γιατί γουστάρουν που κοιτάς σαν φαντάρος μετά την ορκωμοσία => πρώτη άδεια)
Συμπεριφορά -10- και παρόλο που δεν μιλάει γρι αγγλικά. Προσπαθεί όμως να επικοινωνήσει (γεια σου ρε γούγλη) και είναι πολύ φιλική και ανοιχτή, σε βαθμό να πεις ότι είναι αφελής. Τελικά, εάν η γκόμενα είναι ακομπλεξάριστη και γουστάρει να πει 1-2 μαλακίες, έστω σε αυτή την μία ώρα για να μην νιώθεις ότι γαμάς φουσκωτή κούκλα, η γλώσσα δεν παίζει απολύτως κανένα ρόλο. Παίζει με την Margo να έχουμε πει περισσότερα, να έχω γελάσει περισσότερο και παρόλο της χρήσης μεταφραστή, από ότι με κάτι άλλες φακλάνες στα αγγλικά ή και στα ελληνικά.
Επικοινωνία -1-, αγγλικά βαμβακούλας, δεν προσθέτω κάτι άλλο.
Διάθεση στο σεξ και συμμετοχή -10-, θα τολμήσω να πω ότι είναι νυμφομανής. Μουσκίδι όλη την ώρα, πρωτοβουλίες, τα κάνει όλα και συμφέρει, χωρίς φόβο αλλά με πάθος. Έφυγα και έτρεμαν τα γόνατά μου. Στα 10 λεπτά πριν την λήξη κατάφερε να σηκώσει το κατάρτι και να με τελειώσει για δεύτερη φορά (σπάνιο στα ήντα μου), αγνοώντας προκλητικά ότι πλησιάζει το σφύριγμα και τα σχετικά τηλέφωνα του σωφέρ. Της αρέσει το σεξ και φαίνεται. Στάση Αλογάκι, κοπανιόταν σαν να μην υπήρχε αύριο, αναζητούσε τα δάχτυλά μου στο στόμα της, πίεζε με τα χέρια μου τα βυζιά της και τον κώλο της, απόρηα με την έντασή της. Στάση ΥΠΕΘΑ, μαγεία! Έβαζε κόντρα και έλεγα ρε πούστη αυτή γουστάρει περισσότερο από ότι εγώ. Είχε κοκκινίσει και έλεγα μέσα μου, μα πόσο γαμήκουλας είμαι πια? 15 πόντους έχω όλους και όλους και λόγω ηλικίας δεν κοιτάνε και στον θεό. Εάν προσποιείται, τότε είναι πολύ μάγκας και μπράβο της.
Σχέση απόδοσης -7-, γιατί πέρασα καλά και ενώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.
Επανάληψη -Ίσως- κυρίως λόγο της έλλειψης αγγλικών. Πάντως, εάν ντυθεί λίγο πιο μοδάτα (όχι υπερβολές, σε λογικά πλαίσια), αποφύγει λίγο τις ρωσσικές βλαχομαλακίες σε νύχια και κόμμωση (αυτή η βλακεία με την ίσια φράτζα στο κούτελο) και μάθει και μία ντουζίνα λέξεις αγγλικά, θα γίνει στανταράκι. Εάν πάει και λίγο γυμναστήριο, τότε έχουμε θέμα. Και χωρίς αυτά όμως, λόγω του ότι απολαμβάνει το σεξ, εγώ θα την πρότεινα στον κολλητό μου, προειδοποιώντας ότι μπορεί να τον ξενίσει το πρόσωπό της και να μην βγάλει συμπεράσματα εάν δεν την δει πρώτα γυμνή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, Titlover69 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2018
Nαι ρε φίλε, αυτή είναι κριτική. Μπράβο και συγχαρητήρια μαζί!
06 Δεκεμβρίου, 2018
τι είναι η στάση ΥΠΕΘΑ?
07 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://youtu.be/ICpjWGi95E8. Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3