Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90983
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις γύρισα από την επίσκεψη στην Μόνικα και έχω ακόμα το άρωμά της στα χείλη μου Χαμόγελο
Περνάω στο μαγαζάκι αφού έκανα μια μίνι βόλτα σε 4-5 μαγαζιά πριν χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον.
Την Μόνικα την στάμπαρα σε προηγούμενες κριτικές από συναγωνιστές και μου μπήκε η περιέργεια να δοκιμάσω.
Είναι μια κοπέλα από Ουκρανία, καμιά 35αρια χρονών (όπως την ζύγισα), βαμμένη μελαχρινή, γύρω στα 1.70 και λίγα παραπάνω κιλάκια.
Έχει πανέμορφο σλάβικο πρόσωπο μικρό σχετικά βυζί και Απίστευτη κωλλάρα!!!
Μπαίνω με 40αρι γυμνό και μπαίνει μαζί μου η τύπισσα στο δωμάτιο. Με ξεντύνει στα όρθια πέφτει στα 4 στο κρεβάτι και με παίρνει μια πίπα στα όρθια ΟΝΕΙΡΟ !!!
Τι ρουφήγματα, τι βαθιά τερματίσματα με σάλιο και καύλα, ενώ απολάμβανα την θέα της κωλάρας της ανάποδα !!! Ναι!
Στο σεξ αλλάξαμε κανα δυο τρεις στάσεις με πολύ κέφι το κορίτσι και "Νιπα νε μάϊο" Χαμόγελο
Ήταν γενικά μια τίμια εργάτρια !!! και με πολύ κέφι γι' αυτό που κάνει !
Μπράβο Μόνικα !!!
Θα ξαναπήγενα άνετα ... καλή περίπτωση για πρωί !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Greek30
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2018
Αγαπητε να ξαναπας πρωι και να πληρωσεις για ιδιες υπηρεσιες 30 ευρω.Εγω τοσα πληρωνω χωρις να εχω ιδιαιτερη γνωριμια,απλως πηγα 2 φορες απανωτα,επιτρεπει και χυσιμο στο στομα της με 30 και μετα διαβαζω οτι δεν εχουμε επιλογες!Βγαλτε τις τσιμπλες και δοκιμαστε!
22 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

!!! Η χρήσιμη πληροφορία της ημέρας !!!
Θα το επιχειρήσω Ματάκι
Ευχαριστώ για το tips Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2