Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η εμπειρία μου από την κυρία ήταν πολύ διαφορετική σε σχέση με σχόλια που διάβασα οπότε είπα να την μοιραστώ.
Μετά από ολιγόλεπτη καθυστέρηση του γραφείου ανεβαίνω, χτυπάω-τίποτα, ξανάχτυπάω-τίποτα (ενώ άκουγα φωνές), τελικά ανοίγει και λέει 'γιατί δεν άνοιξες την πόρτα' (???). Οκ.
Η κοπέλα έχει πολύ γυμνασμένο σώμα, ωραίο πρόσωπο (+χρονάκια σε σχέση με τις φωτό βέβαια), στήθος 2-3.
Ενώ άρχισε τις αγκαλιές, φιλιά δεν έδινε γιατί λέει μόλις έφαγε (όντως μοίριζε σκόρδο), πετσέτα δεν υπήρχε για μπάνιο (αναγκαστικά πήρα μια μικρή που βρήκα ελπίζοντας ότι δεν ήταν χρησιμοποιημένη), και όταν άφησα το τσαντάκι στην άκρη στο εντελώς ακατάστατο κρεβάτι (λες και μόλις είχε ξυπνήσει) τα άκουσα.
Λέω δε βαριέσαι ας κάνω την καρδιά μου πέτρα. Μετά από 5 λεπτή χειρομάλαξη όταν την προέτρεψα για πίπα το απέφευγε. Λέω Οκ μπορεί να μην κάνει owo ακόμα και αυτό το δέχομαι (με τις κοπέλες δεν κάνω κάτι αν υποψιαστώ ότι δεν τους αρέσει). Βάζω προφυλακτικό και αρχίζει μια βαριεστημένη πίπα...
Γενικά δεν ξενερώνω εύκολα αλλά εδώ το πράγμα ήταν κοροιδία. Σηκώθηκα έκανα το μπάνιο μου και έφυγα αφού την πλήρωσα για ένα μισάωρο (μαλακία αλλά δεν ήθελα να έχει είτε αυτή είτε το γραφείο να πούνε τίποτα).
Ξέχασα να πω ότι έχει γύρω γύρω φωτογραφίες της μικρές σαν αυτές που έχουν στο σιτε, μάλλον για να φτιάχνεται...
Άλλος μπορεί να πάει και να περάσει καλά, για εμένα ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά των τελευταίων ετών.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
384
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dinos.Tsak., frangulis, rodriguez65 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
κριμα φιλε, κ εγω μολις διαβασα το σχολια στο forum λεω κατι αλλαξε.
20 Νοεμβρίου, 2018
Καλησπερα. Παραξενο να το λετε αυτο μιας και η κοπελα απο μονοωρα τα κανει ολα 12ωρα και 24ωρα. Πελατες εχουν παρει και την ζητανε ξανα και ξανα και η κοπελα ειναι φουλ και με πολυ ευχαριστημενους πελατες. Κανεις δεν εχει παραπονεθει οτι δεν κανει ελευθερο στοματικο.

Δικη σας αποψη και σεβαστη αλλα σιγουρα δεν συμφωνουμε οτι η κοπελα ειναι ολα αυτα που λετε και σιγουρα δεν συμφωνουν και ολοι οι αλλοι πελατες της
20 Νοεμβρίου, 2018
Έχει μεγάλα μουνόχειλα; Επίσης Αγγλικά μιλάει;
23 Νοεμβρίου, 2018
Έχει πράγματι αυτή την λεπτή μέση και κοιλιά???
29 Νοεμβρίου, 2018
Καλά κλασσικά μόλις γράψει κανείς όχι καλή κριτική για κοπέλα σας η απάντηση είναι ΠΑΝΤΑ 'α μα είστε ο μόνος'.
Φαντάζομαι για να ξέρετε οτι συμφωνούν μαζί σας 'όλο οι άλλοι πελάτες' στέλνετε ερωτηματολόγια ικανοποίησης μετά ή τους παίρνεται τηλέφωνο.
Γιατί προς το παρών τα θετικά σχόλια που βλέπω είναι 1 και τα αρνητικά επίσης 1, οπότε η δική σας η άποψη σίγουρα δεν είναι αντικειμενική.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5