Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114509
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν ο Chicha την ρούφηξε την κοπέλα, δεν άφησε κάτι και για εμάς (πλάκα κάνω).

Η Αλεξάνδρα είναι καταρχήν μια πολύ όμορφη Ουκρανέζα. Ηλικία γύρω στα 20, πιπίνι ολόφρεσκο. Πολύ ψηλή, σίγουρα 1.78 που γράφουν πιο κάτω. Κορμί λαμπάδα, κιλά όσα πρέπει. Ποπός πέτρα, απίστευτος. Πόδια ατελείωτα. Κοιλίτσα flat. Στήθος 1,5 με 2 επαρκώς στητό. Ξανθιά με μπούκλες. Πρόσωπο γλυκό, νεανικό, αλλά με αρκετή ακμή. Βάψιμο πρόχειρο. Η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη, αλλά τολμώ να πω απεριποίητη. Δηλαδή χωρίς αποτρίχωση, με χνούδι παντού. Κάτω ήταν ξυρισμένη. Το νινάκι της είναι υπέροχο, βελούδο, ροδαλό χωρίς χειλάκια, "να γλύφει η μάνα και του παιδιού να μην δίνει". Συνολικά, η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική, λες "Τι τύχη ήταν αυτή! θα φάω καλά σήμερα!", άρα η επιλογή της προφανής.

Η κοπέλα δεν ομιλεί ελληνικά, τα αγγλικά της είναι εντελώς βασικά, οπότε εποικινωνία σχεδόν μηδέν, άλλωστε είναι μόνο μερικές μέρες στην Ελλάδα. Την πήγα με το καλό, χαλαρά και μαλακά, και όλα κύλισαν άνετα ως προς το διαδικαστικό. Η κοπέλα συχνά εκφραζόταν στην γλώσσα της, άρα εγώ δεν καταλάβαινα γρι... Συνολικά η κοπέλα είναι φιλική, χαρωπή και δεν είπε όχι σε κάτι (πάντα εντός λογικών πλαισίων).

Στο μασάζ μέτρια. Προσπαθεί αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Στο 20λεπτο γύρισα από μόνος μου να επιταχύνω την διαδικασία. Η κοπέλα ανταποκρίθηκε αμέσως για τον 2ο γύρο, αλλά εδώ αρχίζουν τα δύσκολα.

Βασικά η κοπέλα μου έδειξε να είναι παντελώς άπειρη. Αυτό σε συνδιασμό με το μέγεθός της (2 μέτρα κορμί είναι αυτό, εγώ είμαι 1.83), είχαν σαν αποτέλεσμα η συνεύερεση να μην απογειωθεί ποτέ, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές μου. Έμεινα με την εντύπωση ότι μου έδωσαν μια Ferrari με μηχανή από Punto...

Προκαταρκτικά δεν ξέρει να κάνει. Τα χάδια της ήταν εντελώς άκομψα και μηχανικά. Κανένας αισθησιασμός. Προφυλακτικό δεν μπορούσε να μου βάλει, το έκανα μόνος μου. Φιλιά επιφανειακά και λίγα. Στην αρχή την ξάπλωσα στο κρεβάτι να την γλύψω παντού. Ήταν σαν μια κούκλα. Δεκτική σε όλα μεν, καθαρή, αλλά πεντελώς αμέτοχη. Στον αγώνα δεν μπορούσε να πάρει μια στάση σωστά, ούτε στο κρεβάτι ούτε στον καναπέ. Ακόμα και στην πιο εύκολη ξεκούραστη και βολική στάση για κοπέλα, στα 4, ακόμα και εκεί δεν μπορούσε να στήσει τον ποπό της ωραία και ψιλοπαιδευόμουν. Το μόνο καλό ότι δεν έβαλε καθόλου τζελ, είχε επαρκείς φυσικούς χυμούς, και βογγούσε συνεχώς και φυσικά. Ήταν και το air-condition στο φουλ ζέστη, αγκομαχούσαμε μέχρι το τέλος, που όπως ταιριάζει στα όμορφα πιπίνια ήταν μέσα της. Διάρκεια συνεύρεσης πλήρη 45 λεπτά.

Βασικά η όλη φάση ήταν σαν να πήγα με για πρωτόβγαλτη χωριατοπούλα που είναι μεν υποταχτική και δεκτική αλλά πρακτικά ήταν αμέτοχη στην πράξη. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα. Εύχομαι να βελτιωθεί στα αγωνιστικά, διότι από κορμί έχει όλα τα προσόντα να κάψει καρδιές...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, anoixtiri και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2018
μην ανησυχεις φιλτατε συναγωνιστη πηγε ο Νικολακης και της τα εμαθε ολα με τη μια,
τωρα η κοπελα πεται λεμε!Ναι!Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1