Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κριτική για την λατίνα μας, που την χρωστάω και είναι η συνολική εικόνα απο τις τρείς συναντήσεις μας, που έγιναν απο τις αρχές του χρόνου μέχρι σήμερα.

Συνεννόηση πολύ εύκολη με viber και πάντα στην ώρα της. Πρόσωπο κλασσικά λατινοαμερικάνικο με σκληρά χαρακτηριστικά και άγρια εξωτική ομορφία. Μαλλί μακρύ μελαχρινό και σκληρό κατσαρό, ενώ σε ενα ραντεβού μου είχε έρθει με ράστα και ξανθά εχτένσιονς. Το σώμα της Τζενάρας εμένα μου άρεσε, γιατί είμαι λάτρης και του χυμώδους γυναικείου σώματος που ανήκει, ενώ σε άλλους μπορει να φανεί οτι έχει μερικά παραπανίσια κιλά. Το στήθος σιλικόνη τριάρι, αλλά με τομές που διακρίνονται αρκετά. Δεν θα πω περισσότερα για τα υπόλοιπα μέρη του σώματος της, αφού έχουν ειπώθει και απο άλλους, αλλά θα τονίσω το δυνατό της σημείο που δεν είναι άλλο απο την ΚΩΛΑΡΑ της!!! μεγάλη, στρογγυλή, σφίκτη, χυμώδης ο ορισμός του bubble butt!!! όσου θέλουν μικρά αδύνατα κωλαράκια να προσπεράσουν, εδω υπάρχει το βαρύ πυροβολικό. Την γυναίκα θες να την έχεις στα τέσσερα και να δίνεις πόνο.

Στο σεξ δεν υπάρχουν άλλες στάσεις, εκτός απο αυτές που περιλαμβάνουν αυτή την υπέροχη θεα με τον τουρλωμένο πάτο, να σε προκαλεί να δώσεις οτι έχεις, χωρίς μη και μα και με απεριόριστες αντοχές. Πρωκτικό επίσης τέλειο, ενώ να βάζει και απο μπροστά τον μωβ φίλο της σε τρελό DP.

Μασαζάκι επαγγελματικό για χαλαρωσή και ταντρικό για επαναφόρτιση, που σε κάνει τούρμπο στην στιγμή και ξανά μανά βαλ την κάτω.

Με την Λατίνα πέρασα στιγμές απόλυτης καύλας λες και ημουν σε τσόντα, ενω το έχει και στο σόσιαλ και μιλάει τέλεια Ελληνικά. Πιστοί του κώλου προσέλθετε άφοβα. Οποιος θέλει λεπτεπίλεπτο μοντέλο για gfe ψάχνει αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.569
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού