Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25196
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη φορά που επιχειρώ να κλείσω ραντεβού με την Gianna και τρώω άκυρο, από το γραφείο με πρότειναν εναλλακτικά την Sandra , είναι λένε στα ίδια κυβικά (σωματότυπος) αλλά η κοπέλα στο κρεβάτι είναι δυναμίτης… Για αυτό έβαλα αυτόν τον τίτλο…
Συνεπής στο ραντεβού της όμορφα (διακριτικά) ντυμένη και ευχάριστη στην παρέα της… Αρκετά καλά τα αγγλικά της , συνεννοήσιμα θα μπορούσα να πω.. Δεν τσιγκουνεύεται τα φιλιά της και η γλώσσα παίρνει τον πρώτο ρόλο… Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι που έκανε απόλαυσα μια αρκετά καλή πίπα με μπόλικα σάλια , ρουφήγματα και υπερπροσπάθεια να τον πάρει όλον μέσα της… Αν και λίγο κοντούλα έχει ωραίο σφιχτό κορμί και στητό δυάρι στήθος … Πεντακάθαρο το μουνάκι της τέλεια αποτριχωμένο και ανταποκρίνονταν στα χάδια της γλώσσας μου… Κλασική περίπτωση η πρώτη εκσπερμάτωση έγινε στο στόμα της στην στάση 69… Ακολούθησε ντουζάκι και πριν καλά, καλά στεγνώσω φόρεσα το προφυλακτικό και της ζήτησα να έρθει από πάνω μου… Στην αρχή μέχρι να τον πάρει όλον μέσα της είχε αργούς και ηδονικούς ρυθμούς που στην συνέχεια γίνανε ξέφρενοι παρασέρνωντας με με την καύλα της.. Όσο ύψος της λείπει , τόσο καύλα και όρεξη για δυνατό γαμήσι έχει…
Αλλάξαμε στάση σε ιεραποστολική και ανέλαβα δράση με δικούς μου ρυθμούς γιατί με τους δικούς της ρυθμούς το τέλος θα ερχόταν πρόωρα και βεβιασμένα… Κορυφαίο το πισωκολλητό της με ωραία θέα του κορμιού της και ηδονή μου στα κόκκινα μέχρι που γέμισα το προφυλακτικό και ξάπλωσα αποχαυνωμένος να απολαμβάνω την πίπα της που την κάνει με μεράκι … Η Sandra όχι ότι απλά δέχεται έντονους ρυθμούς στο σεξ αλλά τους αποζητά και τους απολαμβάνει βγάζοντας ηδονικές κραυγούλες…
Μου είπαν από το γραφείο ότι η κοπέλα είναι δυναμίτης στο σεξ και ότι απολαμβάνει αυτό που κάνει…. Είχαν δίκαιο και το επιβεβαιώνω με τα γραφόμενά μου…
Πάλι καλά που δεν γράφει κριτική η Sandra γιατί αν έγραφε θα έγραφε ότι ήμουν λίγος σεξουαλικά , υποτονικός ρυθμικά χωρίς μεγάλη ένταση στο σφυροκόπημα … Παρόλα αυτά όμως εγώ πέρασα όμορφα μαζί της με πολύ ένταση και ηδονή …
Στο αν θα την ξανασυναντούσα έβαλα ίσος γιατί η κοπέλα είναι πάνω από τις προσδοκίες και τις δυνατότητές μου και δεν μου αρέσει να αποδεικνύομαι λίγος… καλή είναι , αλλά όχι για εμένα… Πιστεύω ότι θα είμαι πιο τυχερός με την Gianna αν την προλάβω πριν φύγει.
Αυτά από εμένα καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα!.. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mick11, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού