Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι.Η υποδοχη ευγενικη ανελυσε τιμες και προγραμματα. Παρουσες και ελευθερες οι εξης κορασιδες Δωρα,Ευα,Εμμανουελα και Ειρηνη.Ολες νεαρες και αξιοπροσεκτες.Επιλογη της Ειρηνης.Με οδηγησε στο δωματιο,με αφησε να κανω μπανιο και επεστρεψε για τα περαιτερω.Η Ειρηνη εναι ενα μελαχρινο κοριτσι γυρω στα 25 απο τη Μολδαβια και μιλα πολυ καλα ελληνικα.Αφαιρεσε τη ρομπα του καταστηματος και εμεινε με ενα μαυρο κορμακι και διχτυωτες μαυρες καλτσες. Εχει καλο νεανικο προσωπο με ωραια μακρια μαυρα μαλλια,μικρο αλλα στητο στηθος και το δυνατο της σημειο ο φοβερος κωλος.Το θεαμα με εξιταρε και την πηρα αγκαλια, Αρχισα να την χουφτωνω αλλα στη προσπαθεια να την φιλησω στο στομα εφαγα πορτα.Εγω γλωσσοφιλα ΝΟ.Το λεω γιατι αλλοι συναδελφοι γραφουν οτι τα παρεχει.Τελος παντων συνεχισα το παιγνιδι φιλωντας οπουδηποτε αλλου.Μετα απο λιγο εκανε μεταβολη εσκυψε προς το μασαζοκρεβατο και μου εφερε τον κωλο της φατσα καρτα.Φοβερο θεαμα,Αρχισα να της χαιδευω τη πλατη το στηθος (ωραια αφη)και να τη φιλαω στον κωλο τα μπουτια,παντου.Εκεινη κουναγε ερεθιστικα τον κωλο της πανω μου και με το χερι της χαιδευε το εργαλειο.Αυτο κρατησε καμποση ωρα και μετα σηκωθηκε αλοιψε τα χερια της με λαδι και εγω εκατσα στο μασαζοκρεβατο.Μου αλοιψε το ηδη ερεθισμενο μου εργαλειο και αρχισε μια χειρομαλαξη πολυ αισθησιακη.Μου εγινε καγκελο.Και τοτε αρχισε η πιπα.Γλυψιμο @@@@@@, DT,χτυπηματα στη γλωσσα,σουπερ.Η πιπα ειχε πολυ μεγαλη διαρκεια με εναλλαγη των θεσεων μας για συνεχη απολαυση.Εν συνεχεια περασμα προφυλακτικου και σεξ πανω στο μασαζοκρεβατο σε ιεραποστολικη σταση.Ακολουθως ζητησα πισοκολητο για ναχω θεα το υπεροχο κολι της.Μπηκα μεσα της και αρχισα να τη γαμαω ολο και πιο δυνατα. Εκεινη με προστυχολογα με προετρεπε να συνεχισω και καπως ετσι ηλθε το τελος.Σηκωθηκε μου αφαιρεσε το προφυλακτικο με σκουπισε και συνεχισε να με χαιδευει για λιγο μεχρι να χαλαρωσω τελειως.Η ωρα ειχε περασει,αναλωθηκε στον κυριως αγωνα και μασαζ δεν εγινε(γιαυτο μια τυπικη μεση βαθμολογια σαυτο).Η Ειρηνη μπορω να πω δουλευει με εναν επαγγελματικο τροπο προβαλλει το δυνατο της σημειο (κωλος) σε ολη τη διαρκεια της συνευρεσης οπου και οπως μπορει.Γενικα φευγεις με θετικες εντυπωσεις.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, amjik, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού