Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τεταρτη βραδυ και εχω ορεξεις. Σκέφτομαι οτι τωρα τελευταια προτιμάω τα τοπικα προιοντα τα οποια μπορει να είναι από διαφορα μερη του κοσμου αλλα είναι μονιμα εδώ όμως εκεινο το βραδυ ηθελα κατι εισαγόμενο.
Κανω την ερευνα και βλεπω την κοπελιτσα που είναι όπως μου αρέσει και με κριτικες κτλ οποτε λεω εδώ ειμαστε. Κανονιζω για την επομενη μερα και κοιμαμε σαν πουλακι!!!
Πριν συνεχισω να αναφερω οτι οι κοπελες κανουν μια πολυ δυσκολη δουλεια και οι απαιτησεις που εχω για να βαλω καλους βαθμους ειναι η βαση. Ετσι το σκεφτομαι και ετσι γραφω κριτικες.

Οποτε για να μην καθυστερουμε μπαινει η κοπελα στο δωματιο και ειναι οντως οπως οι φωτο και τα βιντεο με το χαμογελο και με νορμαλ αγγλικα.

Λεω μεσα μου εδω ειμαστε αυτη την φορα τα καταφεραμε. Μετα απο λιγο chat την ρωταω για αναλ μου λεει δεν ξερω τιποτα. Πρωτο φαουλ. Ρωταω γραφειο απανταει δεν της το ειπα γιατι το κανει παντα. Anyway λεω μεσα μου φαουλ αλλα οκ κιτρινη και συνεχιζουμε.
Παω για μπανιο βγαινω η γκομενα με το φοβερο κορμι ετοιμη.
Δεν θα πας για μπανιο της λεω.
Οχι μου λεει. Ειμαι ο πρωτος της ημερας ρωταω?
δεν σου λεω μου λεει!
Εκει επρεπε να σταματησω αλλα την βλεπω δροσερη και ομορφη με τα τελεια βυζια τον γαματο κωλο λεω παμε.

Οπως ειπε και ο προηγουμενος πηγε να με τελειωσει με πιπα οποτε την σταματαω και της λεω για να δουμε λιγο το κωλαρακι που δεν μπορω να παρω!!
Μου ερχεται μια νορμαλ μποχα απο καποια που δεν ειχε κανει μπανιο πριν.
Εκει χαλαστηκα τελειως, λεω πανε τα 150 της λεω κανε πιπα, χυνω τα παιρνει στο χερι και λιγο στομα. Παω στο μπανιο γυρναω και.......
Σωστα μαντεψατε η γκομενα ηταν ετοιμη να συνεχισουμε!!!!! Σκουπιστηκε στην πετσετα!! Μαλλον τα ιδια θα ειχε κανει και στον προηγουμενο.

Της λεω τελος η finish με την γαματη αγγλικη προφορα μου και αντε γεια!

Δεν περιγραφω αλλο.... θα γινω κακος

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 the foul, ThE, gpap@13 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
Συμφωνώ και επαυξανω φιλος! Ουτε με εμενα εκανε μπανιο η συγκεκριμενη, ουτε στην αρχη, ουτε ενδιαμεσα και μαλιστα, καθως πηγα να την περιποιηθω ηταν αρνητικη λογω του οτι ειχα μουσι, αλλα μαλλον δεν ηθελε να γλυψω κ τις 10-15 πουτσες π χε φαει νωριτερα. Δυστυχως επεμεινα, και παροτι δεν μυριζε πουτσιλα, ειμαι βεβαιος οτι δεν το απεφυγα....
09 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εκνευρίστηκα με το μαλακισμενο. Anyway παμε για αλλα και μαλλον θα μεινω στα τοπικα προιοντα για αρκετο καιρο
09 Νοεμβρίου, 2018
Η έλλειψη καθαριότητας είναι ότι χειρότερο μπορεί να σου τύχει. Ιδίως για εμάς τους μερακλήδες που γλείφουμε ασύστολαΝαι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3