Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν είμαι φαν των οίκων αλλά περισσότερο των cg,αποφάσισα μετά την δουλειά να βολτάρω στην πορνοπεριοχή πέριξ του Σταθμού Λαρίσης.
Αρχικά πήγαινα για την Μπάρμπορα στο Τροφωνίου 13,αλλά αφού δεν την πέτυχα είπα κρίμα είναι να φύγω άχυστος και ανηφόρισα προς Λιοσίων.
Το μπουρδελάκι στεγάζεται σε έναν αρκετά περιποιημένο χώρο ο οποίος θυμίζει περισσότερο στούντιο.
Στην υποδοχή η τσατσά ευγενική και τυπική παρουσίασε τις τρεις κοπέλες του καταστήματος.
Πήρα Κλεοπάτρα γιατί εμφανισιακά-με βάση τα δικά μου γούστα- ήταν ανώτερη σε σχέση με τις άλλες δύο(Sebastiana από Βενεζουέλα και μία ΡωσίδαΧμμμ;)
Στο δωμάτιο αρκετά φιλική και αφού συστηθήκαμε άρχισε με γλωσόφιλα και χάδια σε όλο το σώμα και μετά τον πήρε άκα στο στόμα της.
Το τσιμπούκι άνω του μετρίου και σε συνδυασμό με κάτι καυλωτικές ματιές που μου έριχνε κόντεψα να χύσω.
Εκεί την σταμάτησα και της είπα να βάλει καπότα για να την σκίσω.
Την πήρα ιεραποστολικά γλύφοντας ταυτόχρονα τα μεσαίου μεγέθους βυζάκια της και μετά την άρχισα σε ένα πολύ γρήγορο doggystyle όπου και τελικά κατέθεσα στην ζεστή μουνάρα της.Έρωτας
Γενικά τίμια επιλογή και πιστεύω πως αξίζει το εικοσαρικάκι.
ΥΓ.Τώρα βλέπω στο σάιτ του οίκου τις φώτο της Κλεοπάτρας.Καμία σχέση.Η κοπέλα είναι ξανθιά και με λίγο περισσότερα κιλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nec, Alexis_drogo, John.Greek

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
Οι φωτο ειναι ακυρες..σε ολες τις κοπελες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1