Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την αντζελινα ….
Στα ματια μου, κοψια με την πολυα…περασα ακριβως το ιδιο [πολύ καλα ] με διαφορα στηθους [ποιο στηθος ??? ]…
Εμφανιση φοιτητριας που παει για καφε στην σολωνος…μαυρο τζην πουλοβερακι ,παλτο όλα γουστοζικα…
Αγχος αρκετο από πλευρας μου, 18 χρονια λες και είναι η πρωτη φορα [δεν μπορω να το αποβαλλω…τα είναι αυτό το πραμα ???Λύπη
Ειχα και μια αποτυχημενη εμφανιση από μια ‘’πονηρη’’ που τσεπωσε τα 140 € και ηταν ανασκελα …[μην ξανακουσω από συναγωνιστες ότι σε τετοιες συναντησεις φταιει ο πελατης]…
Δεν ξερω για τον στηβμαν αν πηγε τζαμπα, παντως σιγουρα συναντηση εκανε αφου συμπιπτουν α] το σεξ, το πε και σε μενα μια λεξη ηξερε αγγλικα β] εγλυφε σχεδον παντου
Περασα παρα πολύ καλα αφου συμπεριφερθηκε σαν ερωτευμενη κοπελα με τα φιλια της και ανηκει στην κατηγορια ‘’γαμας ένα κοριτσακι 23 χρονων ‘’ ..απο μονο του αυτο είναι αφροδισιακο…
Δυστυχως σε μενα εκρινε ότι επρεπε να βαλει τζελ και δεν την αισθανθηκα όπως επρεπε…
Πλην των τελευταιων 5 λεπτων που ειχα στυση 85%
Ισως και αυτά τα λεπτα να πληρωσα !!!!
Το ταβανι μου στις συναντησεις δεν είναι ψηλα γι αυτό με παιρνει από κατω όταν δεν μου δινουν τα αυτονοητα
Δεν κρυφτηκε η κοπελα στις στασεις που καναμε…στηθηκε υπεροχα , βοηθησε να σκιστουμε [στα δεδομενα τα δικα μου] κατι που καποιες παιζουν αμυνα
Οσον αφορα τις φωτογραφιες….θα μπορουσε να γινει κι ετσι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.732
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2018
Φίλε το σκεπτόμουν να βάλω ότι πήγα δωρεάν γιατί θα μου λεγανε για προμότορες κλπ αλλά το έβαλα γιατί ήθελα να δείξω την σωστή κίνηση του γραφείου να με "αποζημιώσει" για την μη τήρηση του dresscode στο προηγούμενο ραντεβού.Χαίρομαι που πέρασες καλά και είχαμε κοινά βιώματα με την Αντζελίνα.Να ξέρεις ότι γράφω είναι ατόφιο αν όπως γράφουν πολλοί συναγωνιστές δεν μπορεί να είναι όλων ανάλογη η εμπειρία!Καλα να περνάς συναγωνιστή.Καπέλο
08 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σεβομαι οτι γραφουν οι συναγωνιστες...δεν κατηγορω κανεναν και προφανως και σενα...δεν μ ενδιαφερει αν πηγες τζαμπα...αλλα απο την εμπειρια μου με το πρακτορειο το εχω ικανο να το επραξε...ξεχασα να γραψω οτι και σε μενα ειπε οτι θα ρθει ξανά τον δεκέμβρη και σε μένα ειπε οτι φευγει στις 7 νοέμβρη... [ βεβαια οταν την ρωτησα ηταν στην κοσμαρα της ... ρωταω ''ποτε φευγεις ?'' μου λεει σε 2 μερες , στις 7 Νοέμβρη'', της λεω σε δυο μερες θα ειναι 8 νοέμβρη !!! ....α, τοτε μου λεει !!! καλα κρασα της λεω
08 Νοεμβρίου, 2018
εξοργιζομαι οταν γαμικουλες συναγωνιστες, ξερεις αυτοι που τις πηδανε σε καρεκλες ταβανια πολυελαιους, σου λενε οταν πετυχεις κομοδινο οτι ...ξερεις δεν της αρεσες δεν της εβγαλες την ορεξη...εκει μου ρχεται να τον αρπαξω...τα 140 τα τσεπωνει ομως
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3