Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετώ εσκορτάκηδες στουντιάκηδες μπουρδελιάρηδες και απανταχού μύστες συναγωνιστέςΚαπέλο
Κάτι που δεν βρήκα Καρίνα gde κάτι που είμαι αγαπούληςΝτροπή και ήθελα κάτι σε gfe κάτι που διάβασα ότι είναι στρίπερ και το χα φαντασίωση να κάνω sex με στρίπερ πέραν απ'τους τόσους χορούς στο παρελθόν στα στριπτιζάδικα,Όλα αυτά με ώθησαν να διαλέξω την Λειλα!
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και επιλογή dresscode.Φτανω στο Μπιλ βλέπω καναπεδάκι στο δωμάτιο λέω εδώ είμαστε θα παίξει πριβέ χορός με την στρίπερΓλώσσα θα κάνουμε το μπιλ baby o Μεγάλο χαμόγελοΈρχεται η κοπέλα όπως τα είπαν και οι υπόλοιποι πρόσωπο άγριο με γωνίες και έδειχνε πιο μεγάλη αλλά με κορμί άψογο ούτε πλαδαρό αλλά ούτε υπερβολικά γυμνασμένο.Εκανα μια ευγενική χειρονομία που εκτίμησε πάρα πολύ και πήγε για ντουζάκι.Επιστρέφει εγώ είχα αράξει στο καναπεδάκι με έτοιμο τραγούδι στο κινητό προετοιμασμένος για τον πριβέ χορό με πλησιάζει της εξηγώ ότι διάβασα πως είναι στρίπερ και τελικά η κοπέλα μου πε ότι είναι αλλά δείχνοντας μου στο κινητό της είναι pole dancer και όχι το παρεξηγημένο στην Ελλάδα στριπτίζ κεράσει ποτό και τριψίματα χουφτωματα στους καναπέδες!Της βάζω το justify my love της Μαντόνα αρχίζει να λικνίζεται όμορφα το ζούσαμε και οι 2 χόρευε με τα εσώρουχα εγώ τον έπαιζα πλησιάζει αρχίζει να μου τρίβεται αισθησιακά βάζω το χέρι μου στο μουνάκι της ήταν μούσκεμαΓλώσσα με χάιδευε αλλά δεν έκανε όπως οι χορεύτριες στα στριπτιζάδικα γι'αυτό είπα είναι pole dancer.Γονατίζει μαρχιζει πίπα αργή βαθιά γλώσσα στην τσαπού καραμέλωμα στα μπαλάκια όσο εγώ χάιδευα την κορμάρα της!Της λέω ανέβα πάνω μου και αρχίζει να τρίβεται με ευλυγισία φιλιά στο στόμα φουλ μετά από λίγο και ενώ το μυαλό είχε χτυπήσει κόκκινο τελείωσα αλλά η κοπέλα γούσταρε τόσο που και σε πεσμένη τσαπού συνέχισε να τρίβεται.Πήγε για μπανακι μπήκα κιεγω με έπλυνε σαν να ταν κοπέλα μου μετά κουβεντούλα λίγο όμως γιατί την ήθελα πολύ άμεσα.
Φιλιά πολλά χαιδεματα πίπα πολύ ωραία με εναλλαγές μετά όρθια στον καθρέπτη της άρεσε πολύ το ζούσε ύστερα στα 4 φοβερή θέα δεν τελείωνα όμως ξαπλώνω αρχίζει την πίπα αργούσα σηκώνεται αρχίζει να μου τρίβει το σώμα της πάνω μου και να με φιλά όσο εγώ τον έπαιζα εξστασιασμενος με γλύφει στο αυτί και κάπως έτσι ξερόχυσα στην κοιλιά της!!!Φιλάκι σαν να ταν κοπέλα μου που με ευχαριστούσε για την όμορφη συνεύρεση.Κάναμε μπανάκι πάλι πολύ καθαρή 3 φορές μπάνιο συνολικά.Μου πε ότι δεν την είχαν ενημερώσει για το dresscode που ζήτησα κρίμα γιατί της άρεσε αυτό το ρούχο και μάλιστα πήρε στο γραφείο και τους το πε με πήραν τηλέφωνο και μου ζήτησαν συγγνώμη το ξέχασε η τηλεφωνήτρια αλλά για να ανταποδώσει μου πρόσφερε μισάωρο in call με όποια κοπέλα θέλω Προσκύνημα κάτι που εκτίμησα πολύ σαν χειρονομία.Η Leyla άνετη έκατσε κάνα δεκάλεπτο εξτρα τα είπαμε μου είπε ότι είμαι ενδιαφέρον τύπος μέχρι και hi five κάναμε μέχρι που την πήρε ο οδηγός τηλ και έφυγε φιλώντας με γλυκά και μου πε θα σε θυμάμαι δικαιολογώντας το full gfe στυλ της.Συμπερασματικά φοβερό κορμί πολύ γλυκιά το ζει είναι πολύ ερωτική και σεξουαλική και τιμά με το παραπάνω κάθε της ευρώ.Respect και στο glamour που μου ζήτησε συγγνώμη για το dresscode και μου δωσε και δωράκι δεν το χει κάνει κανένα γραφείο και τους τιμά ιδιαιτέρως.Καλα να περνάτε φίλοι έρχονται άλλες 2 κριτικές μου καπάκια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, petergsp, geroksouras και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2018
Ti dresscode εχεις ζητησει;Χμμμ;
07 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάτι απαυτα που έχει στις φωτό.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2