Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έφτασε η ώρα να γράψω και εγώ 2 λόγια,για αυτόν των ξανθό άγγελο,το ραντεβού έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο στα νότια.ΤΟ μωρό ήρθε στην ώρα τής, για την εμφάνιση και τα σχετικά τα έχουν πει οπότε πάμε στα τού αγώνα.εγω είχα κάνει μπάνιο οπότε το αστέρι μπήκε για ένα ντουζάκι,γιατί είχε κάνει πριν μπάνιο. Αραχτός στο κρεβάτι και περιμένω το αστέρι μόνο και μόνο στην ιδέα αυτή είχα γίνει πέτρα. Βγαίνει το Μαράκι και έρχεται στο κρεβάτι,είσαι έτοιμος κιόλας μού λέει,,,γέλια και από τούς δύο μάς ,,, και ξαφνικά τσουπ βρέθηκε στο στόμα τής,, πολύ καλό τσιμπούκι βαθύ και με πολύ σάλιο, και αρκετά καλή περιποίηση της γύρο περιοχής, μετά ήρθε η σειρά μού να πάρω γεύση από την καυτή μουναρα τής κούκλας,πέρασμα σκουφου και αρχίζει το ματς σε κανονική στάση στην αρχή και για κάνα πεντάλεπτο με πολύ ένταση και βαθιά φιλιά με γλώσσα,μετά αλλαγή στάσης και το Μαράκι από πάνω μού,δυνατό ροντέο και αρκετές φωνές ένιωθα το τέλος να έρχεται οπότε τής λέω,θέλω να τα πάρεις στο στόμα βγάζω καποτα,και μετά από λίγο το καυτό πυρ γέμιζε το στόμα από το αστέρι.ο δεύτερος γύρος άρχισε με ένα σπέσιαλ 69 για αρκετά λεπτά και τελείωσε με το μωρό στα 4 έχει τρομερή κωλαρα,αρκετά δουλεμένη μου είπε δεν των δίνει πλέον,για κάποια θέματα αυτά από μένα...ευχαριστώ Μαράκι για την 1 ώρα και κάτι που περάσαμε μαζί θα τα πούμε σίγουρα πάλι....υγ η ημερομηνία είναι τυχαία!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ΝΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, chris1955, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού