Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη . Την είχα δεί άλλες δύο φορές σε τσάρκες μου αλλά λόγω καταθέσεων σε στανταράκι μου αλλά και άλλων δοκιμών δεν είχα περάσει . Πέρασα σήμερα το λοιπόν . Παρουσίαση από την υπηρεσία πριν βγει στο σαλόνι για καινούργια κοπέλα που γλύφει τα πάντα κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό δεν βιάζεται και άνεση χρόνου , με τα δύο τελευταία θα συμφωνήσω . Η Χριστίνα λοιπόν είναι μια ρωσώφωνη προμίλφ με γεμάτο σώμα και σχεδόν 3άρι βυζί .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , μετά από λίγο ήρθε την ρώτησα αν μιλάει αγγλικά και απάντησε speak sex και γέλασε , αγγλικά τίποτα και ελληνικά πολύ λίγα όπως τρελός και κρέμα (τα χύσια) . Ξεκινήσαμε καλά μιάς και κατευθείαν με πλησίασε και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα , χούφτωμα στα γεμάτα βυζιά της και γλείψιμο στο μουνάκι της .
Ξάπλωσα για να δω τις υπηρεσίες της , χωρίς κάν να το καταλάβω όσο χαμουρευόμαστε είχε ανοίξει ήδη το προφυλακτικό και πήγε να μου το περάσει . Της έδειξα ότι θέλω πίπα χωρίς , χαμογέλασε , η πίπα της είναι πάρα πολύ μέτρια , πιο πολύ χρησιμοποιεί το χέρι της παρά το στόμα και την γλώσσα της … προσπάθησε να με τελειώσει με πίπα αλλά της ζήτησα σεξ .
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , δεν κλέβει καλή στάση σώματος και αντέχει και δυνατούς ρυθμούς , δεύτερη στάση με αυτή ανάσκελα όπου εδώ με τράβαγε για να φιλιόμαστε κάτι που δεν με χάλασε , μερικά λεπτά αργότερα της είπα να χύσω στο στόμα της , αμέσως είπε όχι όχι , της έδειξα τα βυζιά της και χαμογέλασε . Το τελείωμα το λοιπόν έγινε στα βυζιά της .
Μου ζήτησε μωρομάντιλο για να σκουπιστεί ενώ στην συνέχεια σηκώθηκε στον νιπτήρα και σαπουνίστηκε . Ντύθηκε και όσο ντυνόμουν και εγώ ήρθε δίπλα μου και με φίλαγε πάλι .
Στο δωμάτιο κάθησα γεμάτο 15λέπτο η κοπέλα δεν βιάστηκε η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα όπως και τις άλλες φορές που πέρασα εκεί αλλά… πάμε στα αλλά … παρουσίασε τα πάντα εκτός κώλου αλλά η Χριστίνα ούτε αρχίδια έγλυψε παρόλο που της έδειξα αλλά ούτε τελειωτικό στο στόμα κάνει , προκαταρκτικά πέρα από τα φιλιά τίποτα άλλό από πλευράς της ενώ πραγματικά η πίπα της δεν ήταν πίπα αλλά χειρομάλαξη και απλός είχε τον πούτσο μου στο στόμα μας , όσον αφορά στην υπηρεσία μπορεί να είναι ευγενική και να μην χτυπάει πόρτες αλλά αφού είναι υπεύθυνη για την τακτοποίηση του δωματίου δεν μπορεί να μην έχει παρατηρήσει ότι κάτι πρέπει να κάνει με τον νιπτήρα μίας και μόλις ανοίξεις την βρύση τα νερά δεν φεύγουν και βουλώνει . Τίποτα το ιδιαίτερο εγώ προσωπικά δεν θα την πάρω ξανά , μόνο για ένα ξεφόρτωμα για κάποιον που του αρέσει και ο σωματότυπος της .


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΔΑΜΟΣ, dmtrsxxx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού