Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Call-Girls 3923
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξέρω ακριβός τι ήταν αυτό που με τράβηξε στην Κάτια, τα μακριά ξανθά μαλλιά της; Το συμπαθητικό συνηθισμένο προσωπάκι της; Τα γαλάζια μάτια της; Το όμορφο νεανικό κορμί της; Μάλλον όλα αυτά τα όμορφα χαρακτηριστικά επάνω της βοήθησαν στην επιλογή μου και μετά από ένα σύντομο σχετικά τηλεφώνημα το ραντεβού έκλεισε σε δικό μου ξενοδοχείο στις πρώτες βραδινές ώρες…
Τυπική στο ραντεβού της, ήρθε όμορφα απλά ντυμένη σαν το κορίτσι της διπλανής πόρτας… Είναι ευχάριστη στην παρέα της και μιλάει αρκετά καλά αγγλικά… Είναι καθαρή κοπέλα περιποιημένη, έκανε ντουζάκι και πριν φύγει…
Δεν τα τσιγκουνεύεται τα φιλιά της, φιλάει με γλώσσα και με έδινε την εντύπωση ότι γουστάριζε!... Πολύ καλή θα χαρακτήριζα και την τεχνική της στην πίπα, χωρίς βιασύνες, με λίγη χρήση χεριού, χάιδεμα και γλείψιμο των αρχιδιών και αρκετό ρούφηγμα στο πουτσοκέφαλο…
Στον αγώνα παιχτήκαν δύο γύροι με ένα μικρό διάλυμα για επαναφόρτιση μου και η συνέχεια σε τρεις αγαπημένες μου στάσεις (ιεραποστολικό, πλάγια, πισωκολλητό)… Λόγο του σώματος της και των κιλών της (είναι δεν είναι 50 κιλά) αλλά κυρίως πιστεύω της διάθεσής της για σεξ το κάναμε ΚΑΙ στα όρθια με αρκετά έντονους ρυθμούς και δυνατά καρφώματα μέχρι του άρχισαν να τρέμουν τα πόδια μου από την καύλα και την ξάπλωσα σε ιεραποστολικό όπου κατέθεσα (την πρώτη φορά) μέσα της, στο προφυλακτικό και έλιωσα πάνω στα μικρά βυζάκια της …
Την Κάτια θα την χαρακτήριζα σαν μια τίμια επαγγελματία που τιμά τα χρήματα που παίρνει, συμμετέχει στο σεξ και μπορώ να πω ότι αναζητάει την ηδονή… Είναι μικρή ηλικιακά αλλά συμπεριφέρεται σαν ώριμη επαγγελματίας …
Φίλοι μου αυτές είναι οι εντυπώσεις μου από την Κάτια και τολμώ να σας τις εκθέσω πρώτος … Θα περιμένω φίλοι μου και τις δικές σας κριτικές για επαλήθευση των όσων σας έγραψα… Ευχαριστώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, satyrus, james034 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού