Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξημερώματα Σαββάτου είχα κάβλες και κατευθύνθηκα στη μπουρδελομάνα Φυλής & πέριξ. Κατέληξα εδώ φωκαιας 17Β στην Μπιάνκα.
Ομορφη ξανθιά κοπελα, καστανά ματια, γυρω στο 1.70, καλό στητό βυζί και πολύ καλο σωμα.
Η ευγενικη η τσατσα πηρε το αντίτιμο και περασα στο δωματιο. Ευτυχώς ο χωρος παρόλο το προχωρημένο της ώρας ηταν καθαρός.
Αφού φρεσκαρίστηκα, μετά απο λίγο μπηκε η Μπιάνκα στο δωματιο. Ξεκίνησε με καλή ξεσκούφωτη πίπα στο ήδη ορθωμένο πέος μου, κι αν δεν την σταματούσα, θάχυνα. Την έγλειφα στο μουνάκι και την άρεσε..Γλώσσα Κραυγούλες κάβλας, ρίγη και μουνόζουμα... Της γάμησα τους βύζους με ισπανική και αρκετές φορές μου ρούφαγε το κεφαλόπουτσο... Πέρασμα καπότας και την ανέβασα πάνω μου, να βλεπω τους βύζους!! Χτυπήθηκε γερά και βαθιά -ήταν καυλωμένη άραγε? Μετά ιεραποστολικό, όπου πέσανε και κάποια γλωσσόφιλα... πλαγιαστό πισωκολλητό κατόπιν και στα 4 Κατσικογάμης τελευταία στάση. Η κοπελα δεν δυσανασχέτησε καθόλου -παρόλο που την "ταλαιπώρησα" κι άργησα να χύσω. Ούτε η κυρά-τσατσά χτύπησε πόρτα. Αντιθέτως, με ευχαρίστησε φεύγωντας και ενδιαφέρθηκε, πως πέρασα Μεγάλο χαμόγελο
Πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, mounakias*, ThE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2018
η μονικα νομιζω ξεκινησε στο μακρινο παρελθον στο μεταξουργειο ψηλα στην ισωνος μαζι με μια αλλη γεματουλα δουλευαν ντουετο Γαμήσου

σταματησε για κανα 2-3 χρονια και επανεμφανιστικε απο αρχες 2018 φωκαιας με περισσοτερα στο προγραμμα της

οταν μιλησαμε στο σαλονι παρατηρουσα της χειλαρες της,και μονο η ιδεα οτι σε λιγα λεπτα θα μου τον επερνε στο στομα με γονατησε Έρωτας

αξιζει το 20ρικο και περισσοτερα..

S
stam_90
03 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι Ναι!Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2