Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πέμπτη πρωί η ώρα ήταν περίπου 10:00 και είπα να περάσω για πολλοστή φορά με το στανταρακι μου την Μιλφ Νατάσσα δίνω το 10€ο πάω δωμάτιο έρχεται η κοπέλα που είναι γνωστή για τις καλές υπηρεσίες που προσφέρει αν και τον τελευταίο καιρό εμφανίζει κάποια σημάδια κόπωσης και ελαφριάς πτώσης της απόδοσης της εντάξει αυτό λογικό και ανθρώπινο είναι αφού δουλεύει διπλό βάρδιες οκ έτσι και αλλιώς εγώ σαν πελάτης ποτέ δεν είχα αρκετές απαιτήσεις ξερω ότι 10€ο δίνω καινούργια χρόνος κυμαίνεται από 6εως το πολύ 9λεπτα και στα πλαίσια αυτά εντάξει προλάβαινα Σήμερα όμως αφού έχουμε αρχίσει κάποια προκαταρκτικά λίγα σκεφτείτε πως ούτε τσιμπούκι δεν έκανε και έχουμε βάλει Καποτά έχω αρχίσει να τής το χώνω σε ιεραποστολικη στάση και ενώ δεν είχαν περάσει κυριολεκτικά ούτε 4λεπτα ακούω την τσατσά να χτυπάει πόρτα σαστισα λίγο απόρησα δεν είπα κάτι κοίταξα απλά λίγο παράξενα προφανώς η Νατάσσα κατάλαβε ότι αιφνιδιαστικά αγχώθηκα και άρχισα να πέφτω τότε γυριζει και μου λέει το εξής ωραίο οκ no problem έχεις 2λεπτα ακόμα πάντα έτσι χτυπάει παντα όταν περάσουν 8λεπτα εκεί πραγματικα έμεινα άναυδος δεν ήθελα να της απαντησω γιατί πραγματικά ένιωσα μαλακας σαν να με κοροϊδεύει εντάξει λέω και αφού πιεστηκα πέρασαν κάνα δυο τρία το πολύ λεπτά και τελείωσα,η κοπέλα με ευχαρίστησε και έφυγε.
Αυτό που με ενοχλησε παρά πολύ είναι το ότι ήταν πρωί δεν υπήρχε άλλος στο μαγαζί και αυτή η απαράδεκτη συμπεριφορά να χτυπάνε πόρτα στα4λεπτα είναι ότι χειρότερο ο ορισμός της απάτης και κοροϊδίας δεν είναι δυνατόν να μπορέσει κάποιος να λειτουργήσει μέσα στον ελάχιστο χρόνο του 4λεπτου δεν έχω απαιτήσεις το πολύ 6-8λεπτα αλλά όχι αυτό το αισχος.
Επίσης να αναφέρω ότι οι Ιδιοκτήτες των μαγαζιών αυτών είναι οι χειρότεροι τυχοδιώκτες και δεν πρόκειται να εκτιμήσουν ποτέ τα λεφτά που τους δινουμε και δεν τα βρίσκουμε πεταμένα στο δρόμο.
Με την κοπέλα αυτή έχω περάσει πολλές φορές μαζί της από τότε που ξεκίνησε στο Φυλης109 ισόγειο δηλαδή της έχω δωσει και20€ο και βέβαια καταλαβαίνω και αντιλαμβάνομαι ότι το μόνο που ενδιαφέρει την κοπέλα είναι να κονομησει όσα περισσότερα φράγκα μπορεί και σε καμία περίπτωση δε ζητάω κάποια προνομιακή μεταχείριση όσο τακτικός πελάτης και αν είμαι.Απλα σήμερα εγώ εισέπραξα την εξής απαράδεκτη συμπεριφορά δεν μπα να είσαι καθαρός σωστός ευγενικός καθόλου απαιτητικός θα φας μια ξεγυρισμενη ξεπετα γιατί είσαι δεδομένος εντάξει λοιπόν για μένα ως εδώ ήταν και το μαγαζί αυτό αλλά και γενικότερα το Μεταξουργείο που έχει καταντήσει ένα χαλί μαύρο χειρότερο από ποτέ για εμάς τους Έλληνες δεν υπάρχει θέση εκεί ας κρατήσουν όλη Την Αραβία Μέση Ανατολή Ασία Πακιστάν, Μπαγκλαντές, Αφγανιστάν.Με συγχωρείτε αν έγινα κουραστικός καλή συνέχεια να έχετε και καλύτερες σωστές επιλογές στους οικους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mounakias*, ThE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2018
Το γνωστο κολπακι, ο καλος με τον κακο, για να ροκανιζουν χρονο και χρημα. Money Mouth
Στο τελος θα μεινουν με τα πακι και την χλεμπα τους, γιατι αυτοι πραγματικα τους αξιζουν Γερο-μύστης
Ομοιος στον ομοιο.. Χαμόγελο
02 Νοεμβρίου, 2018
Αφού ΔΕΝ είχε κόσμο τί βαράς την πόρτα μωρή πατσαβούρα στο 4' ;;Χμμμ;
Φόλα στην κοροϊδία ΤΕΛΟΣ!
02 Νοεμβρίου, 2018
Την επόμενη φορα οχι μονο εςυ όλοι σας κ εγώ κιόλας πρώτος μάλιστα,
να την παίζουμε απο το σαλόνι ώστε να χύνουμε στα 4λεπτα.
Ντροπή τους οι ξεφτυλες..τα αφεντικά απο εκει ξεκινούν ολα,
Κάποιες φορες τους βλεπω στις αλλαγές βάρδιας κυρίως το απόγευμα,συζητούν μεταξύ τους θα σκεφτονται τι πονηριές θα κανουν..
03 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Ημεδαπές το θέμα είναι να μην υπάρξει άλλη σε τέτοια μαγαζιά όπως αυτό αλλά και σε όσα λειτουργούν με αυτές τις άθλιες συνθηκες δωμάτιο κρεβάτια μες την βρωμιά μπιχλα και ακαθαρσία οι κριτικές γράφονται για αφυπνίσουν και να γλυτώσουν τους ανθρώπους προκειμένου να μην πετάξουν τα χρήματα τους στα σκουπίδια και να κάνουν καλύτερη επιλογή γιατί και τα 10€ο σήμερα δεν βρίσκονται έτσι απλά.Σκεφτομαι κάποιο από τα ελάχιστα μαγαζιά στο Μεταξουργείο που πληρούν κάποιες στοιχειώδεις προϋποθέσεις υγιεινής και καθαριότητας και ναην χτυπάνε την πόρτα στα4λεπτα ένα μαγαζί που υπάρχει και λειτουργεί σωστά είναι το Κολωνου30 πρώτος και δεύτερος όροφος που το πρωί υπηρεσία είναι η πολύ καλή και ξηγημενη κυρία νερά και δεν κάνει μαλακίες στο μαγαζί αυτό υπάρχουν σχετικά όμορφες κοπέλες και είναι πιο καθαρό από τά αλλά
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4