Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 22209
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόοοοννννν….. Βραδινές καύλες και δεν συμμαζεύεται. Δεύτερη βραδιά στην Αθήνα μόνος (από τρείς συνολικά). Χθες ήταν αγχωτική και στην συνέχεια αγχολυτική με μια παρέα της Λίζα. Θα γράψω κι εκεί. Απόψε όμως τα πράγματα αλλάζουν. Όπως ανέφερα, βραδινές καύλες λοιπόν, και sms στην φίλη μας την Υβόννη. Η κλήση από Π. Φάληρο, δουλεύει και είναι ελεύθερη ώρα 01,05. Θα είμαι εκεί σε ½ ωρα. 01,30 ήμουν στο Midas και μετά από λίγο χαμένο δρόμο. Είδα την βιτρίνα του Κολλιόπουλου-Μάλλη και ζαλίστηκα λίγο. Δικαιολογημένος στις 1.30 ώρα το πρωί. Είσοδο στο parking και βούρ για reception. Ένα δωμάτιο please. Παίρνω κλειδί, και βλέπω μια κοπέλα να βγαίνει από τα ενδότερα του ισογείου. Λέω εδώ είμαστε. Ένα απλό γεια και είσοδο στο ασανσέρ. Με κοιτούσε, την κοιτούσα, τι γίνετε…. Καλά…. Κλπ. Φθάνουμε στο δωμάτιο και μπήκα για μπάνιο. Μέχρι να γδυθώ, είχε βγάλει anal plug και δονητή πάνω στο κρεβάτι. Μπαίνω για μπάνιο και ξαφνικά ακούω βογγητά. Αμάν λέω καλά λέγανε οι προηγούμενοι…. Βγαίνω και αντικρίζω ένα αδύνατο κορίτσι να αυτοεξυπηρετείται. Εμένα προσωπικά μου αρέσει αυτό. Ανέβηκα στο κρεβάτι και άρχισα να παίζω με την κλειτορίδα. Βγάζει τον δονητή και μου λέει βαλε δάχτυλα. Βάζω 1, 2 αρχίζω δυνατά και μου λέει βάλε και 3ο! Θέλω να πονέσω! Αμααααανννν!!!! Τέλος πάντων το έκανα. Μετά από κανένα 10λεπτο σφυροκόπημα της λέω θέλω να με χύσεις. Squirting καλό, όχι πολύ, αλλά καλό. Σεξ στα 4, μετά και ιεραποστολικό. Χύσιμο στο στόμα και πλήρη κατάποση. Πολύ πιο ακριβές αϊδιάζουν και τα φτύνουν, αλλά όχι εδώ. Τέλος για εμένα, δεν μπορώ άλλο της λέω. Δεν το δέχτικε και με πίπα με ξανακαύλωσε. Απίστευτο στα 42 να τα καταφέρνω ακόμα αλλά, να. Δάχτυλα και squirting πάλι επάνω μου και περισσότερο σεξ. Είναι αχόρταγη. Αυτά από εμένα, και πρέπει να γυρίσω στην δουλειά. Βαθμολογία ως εξής:
Σεξ. 9
Εμφάνιση 7,5 με δουλειά 8
Πίπα:Καλή, ακάποτη και τα πίνει
Συμπεριφορά: 9 Πολύ καλό παιδί
Ηλικία: Θα ελεγα γύρω στα 27-30

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
390
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, gianevan, amjik και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού