Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άννα πιπινάκι λοιπόν , αφού έχω μια τάση γενικώς να επιλέγω ανά περιόδους ανεξάρτητες κοπέλες για οικονομία αλλά και για καινούριες γνωριμίες με απώτερο στόχο να γίνονται στανταράκια εφόσον αξίζουν επέλεξα την Άννα ,
Ραντεβού κανονίστηκε πολύ εύκολα την ίδια μέρα σε ξενοδοχείο που βόλευε και τους δύο ....
Εμφάνιση πρόσωπο όχι μοντελέ αλλά αξιοπρεπές
Σώμα ωραίο , στήθος για χούφτωμα και κωλαράκι καλό
Επικοινωνιακά η κοπέλα στέκεται πολύ καλά , συζητήσιμη όταν πρέπει ευχάριστη , ομιλητική κτλ
Η συμπεριφορά της στο όλο ραντεβού άψογη δεν έκλεψε χρόνο δεν είχε τα μη μασουτου που κάνουν άλλες και γενικά σου έδινε την άνεση να την κάνει ότι θέλεις ....
Στα του αγώνα παίχτηκε ένας γύρος αλλά μεγάλος σε διάρκεια sex σε όλες τις στάσεις , σε έντονους ρυθμούς τους οποίους άντεχε και γούσταρε θα έλεγα αλλά εκεί που με ξάφνιασε ήταν η πίπα της .... βαθιά μέχρι το λαρύγγι , έντονη σε ρυθμό , γρήγορες επαναλήψεις και γενικά από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει ....
Αποτίμηση θετική .... δεν είναι μοντελέ φάση δεν έχει τέλειο σώμα αλλά σε όλα τα υπόλοιπα είναι ειλικρινείς , τίμια και ιδρώνει την φανέλα , θα την ξανατιμίσω με καμιά φίλη της παρέα αφού μου είπε ότι κάνει και λεσβιακό και πιστεύω ότι και σε αυτό θα είναι καλή.
Γενικά θα έβαζα συμπεριφορά 9, επικοινωνία 9, διάθεση 9, και απόδοση τιμή 9 , από εμένα συστήνεται

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
323
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, muffer35, demon14 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2018
με χαροποιει που περασες ομορφα το ιδιο και εγω θα τα ξαναπουμεΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1