Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κρίστυ είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη, μιλφ,ηλικιακά γύρω στα 35,ψηλή,με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό.Θα διαφωνήσω με τον προλαλήσαντα ότι είναι ηλικιωμένη,ταλαιπωρημένη και άσχημη κοπέλα.Εγώ όταν την είδα εχθές μαζί με την Άλεξ μου φάνηκε γοητευτική,είναι σαφώς πιο νέα και με όμορφο σώμα.Αν και δεν κάνει ελεύθερο στοματικό αποφάσισα να την δοκιμάσω και έμεινα ευχαριστημένος με τις επιδόσεις της.
Η Κρίστυ μπήκε μέσα στο δωμάτιο χαμογελαστή,είναι ήπιων τόνων κοπέλα και αρκετά ευγενική.Δεν γνωρίζει Ελληνικά και από Αγγλικά καταλαβαίνει τα βασικά.Ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά με φιλιά στο στόμα στα οποία η Κρίστυ ήταν δεκτική και ανταπέδιδε με ζέση.Το να υπάρχει χημεία μεταξύ πελάτη και κοπέλας είναι σημαντικός παράγοντας για την έκβαση της συνουσίας και ως φαίνεται αυτή υπήρξε εξ΄ αρχής.
Στην συνέχεια η Κρίστυ εφάρμοσε το προφυλακτικό με σωστό τρόπο και ξεκίνησε την πίπα της.Η πίπα της ήταν αργή,αισθησιακή και βαθιά σχετικά,καλής ηδονηκότητας.Σίγουρα αν γίνονταν χωρίς πλαστικό θα ήταν καλύτερη.Ορχεολειχία δεν παρέχεται.Πιασήματα στο μουνάκι της αφήνει χωρίς να επιτρέπει δακτυλοσκοπήσεις.
Περάσαμε σε στάση 69 όπου εκεί άρχισα να απολαμβάνω το μουνάκι της Κρίστης.Όσό εγώ της περιποιούμουν το γατάκι της η κοπέλα βογγούσε ηδονικά.Ανταπεδιδε με πίπα.Αφού την απόλαυσα καλά ξεκινήσαμε την κυρίως πράξη του έργου.
Της είπα να ανέβει πάνω μου,όπου και ξεκίνησα να την πηδάω.Την έφερα πιο κοντά μου,αυτή με σφιχταγκάλιασε και όσο την γαμούσα αναστέναζε και ανταλλάσαμε φιλιά.Είναι αρκετά θερμή κοπέλα.
Στην στάση του πισοκωλητού η Κρίστυ στήθηκε καλά.'Αρχισα να την σφυροκοπώ και όσο την γαμούσα συνέχισε να βογγάει.
Στην στάση του ιεραποστολικού την γαμούσα σε στενή επαφή ενώ φιλιόμασταν.Η λίμπιντο είχε ανέβει αρκετά.
Λίγο πριν την κορύφωση αφαίρεσα το προφυλακτικό και ολοκλήρωσα στην κορμάρα της Κρίστυ,επισφραγίζοντας μία ακόμα επιτυχημένη συνεύρεση.
Εν κατακλείδι για την Κρίστυ μπορώ να πω ότι πρόκειται για μία όμορφη,ευγενική και ζεστη κοπέλα.Παρέχει 69 και τελείωμα στο σώμα καθώς και φιλιά αν ταιριάξει η χημεία.Είναι θερμή κοπέλα και φαίνεται να απολαμβάνει το σεξ.Στις στάσεις δεν κλέβει και στο σεξ συμμετέχει ικανοποιητικά.Θα την ξαναδοκιμάσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, giatros_xoris_tsinora και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2018
Καλή η Κρίστυ!!! την πήρα 2-3 μέρες πριν...όμορφη δε τη λέω αλλα είναι καυλάκι, με καλό κορμάκι και καλό κωλαράκι...συμμετοχική και της αρέσει να την περιποιείσαι, και στο μουνάκι και πολύ στο κωλαράκι !!! και αρχιδάκια μια χαρά περιποιήθηκε για αρκετή ώρα, πρώτα διστακτικά και μετά με χαρα !!! Εχουμε συμπέσει και συμφωνήσει και σε αρκετές άλλες περιπτώσεις κε Καθηγητά !!! Χαμόγελο
Καλά να περνάμε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1