Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την πατησα για μια ακομη φορα με αυτο το γραφειο με το οποιο ουκ ολιγες φορες ηταν κατωτερο των περιστασεων. Ελα ομως που μετα απο πολυ καιρο ειπα να δωσω μια ευκαιρια αφου με δελεασε το γεγονος οτι επροκειτο να συναντησω μια κοπελα πολλα υποσχομενη πραγματι μουναρα και απο τις φωτογραφιες αλλα και απο κοντα ακομα καλυτερη. Το εφαγα λοιπον το τυρακι τη φακα δεν την ειχα δει ομως. Εκεινη τη στιγμη που πηγα στο δωματιο της συναντησα ναι οντως μια απο τις καλυτερες γκομενες που εχω συναντησει. Πρωτο φαουλ ζητησε τα λεφτα μπροστα και εγω σκεπτομενος με το κατω κεφαλι τα εδωσα κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη για 1 ωρα. Παμε στα του αγωνα. Η κοπελα οσο ομορφη ηταν αλλο τοσο παγοκολωνα ηταν απο υπηρεσιες. Φιλια με τα χιλια ζορια, πιπα (ΜΕ!!!) προφυλακτικο και αρνηθηκε να τη γλυψω κ εγω μετα. Της το εβαλα μεσα για το τυπικο της υποθεσης μιας και ειδα οτι προκαταρκτικα γιοκ και τελειωσα. Μετα πηγα για ντους και οταν βγηκα ημουνα αποφασισμενος να φυγω στο μισαωρο και να σωσω οτιδηποτε αν σωζεται γιατι ειχα χιλιοξενερωσει. Στην προκειμενη περιπτωση 60 ευρω επρεπε να παρω πισω γιατι οταν βγηκα απο το ντους ειχε συμπληρωθει με το ζορι ενα μισαωρο. της ειπα οτι θελω να φυγω γιατι δεν μπορουσα να κανω δευτερο γυρο και να πληρωσω για μιση ωρα και να μου δωσει πισω τη διαφορα. Αρνηθηκε γιατι μου ειπε οτι το ειχαμε συμφωνησει απο την αρχη για 1 ωρα. Να γιατι ειπα ο μαλακας σκεφτηκα εκεινη την ωρα με το κατω κεφαλι και οχι με το πανω. Οποτε χαλαρωσα και σκεφτηκα τι να κανω αφου το πληρωσα ας παλεψω να κανω και δευτερο εστω και με ανυπαρκτες υπηρεσιες. Χαλαρωσα κανα 5λεπτο αφου εκανα τσιγαρο ειπαμε και καμια μαλακια και μετα της λεω παμε να κανουμε δευτερο γυρο και αρνηθηκε. Εκει τα πηρα στο κρανιο και της ειπα οτι εφοσον σε πληρωνω εισαι υποχρεωμενη να τηρεις και τις υπηρεσιες σου. Και μου λεει το τρελο εσυ ειπες οτι δεν μπορεις για δευτερο. Ειχαν περασει 45 λεπτα και μου λεει πρεπει να φυγεις γιατι ειχε κιαλλο ραντεβου να φυγει. Εγω μετα καλεσα το γραφειο και ανεφερα οτι εγινε και μου ειπαν μετα εφοσον συμφωνησες για 1 ωρα και τα εδωσες δεν γινοταν να τα παρεις πισω και οτι εκατσες συνολο (45!!!) λεπτα οχι 1 ωρα που ειναι η τιμη των 140 ευρω. Αυτα. Μαυριστε το το ελεινο και τρισαθλιο γραφειο κανεις να μην ξαναψωνισει απο εκει. Μια φορα απατεωνες, για παντα απατεωνες. Μακρια κλειστε το!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, πετρος1969, Gsaver και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2018
Αν και το λάθος το έχεις σε μεγάλο βαθμό εσύ....πίπα με.... γλυφομούνι γιοκ.... τηλέφωνο στο γραφείο τα λεφτά πίσω και αν έχει να και μου φωνές και ότι άλλο σου έρθει χωρίς σκέψη
18 Οκτωβρίου, 2018
Να το μαυρίσουμε κ να μην ξαναψωνίσουμε??? Χμμμ;
Και τι άλλο? Για δώσε καμιά διαταγή ακόμα.... Κεφάλι σε τοίχο!

Πέρα από την πλάκα, το ότι δεν πέρασες καλά με ένα κολ γκερλ εσύ, μπορεί να οφείλετε σε πολλούς λόγους που δεν θα κάτσω να αναλύσω.
Ο πιό απλός είναι να μην σε γούστερε η γκόμενα κ να μην είχατε χημεία... Το να προτρέπεις, εν είδει διαταγής όμως, να μην ψωνίσουμε απ'το συγκεκριμένο μαγαζί κ να το μαυρίσουμε επειδή εσύ πιάστηκες μαλάκας (συ είπας) με ξεπερνάει!
Απαραδεκτη κριτική!

Αυτά κ χαιρετώ... Καπέλο
18 Οκτωβρίου, 2018
φίλε με έσωσες. Είχα δει την κοπέλα προ ημερών έξω από το ξενοδοχείο και με είχε εντυπωσιάσει, πολύ όμορφη. Αυτό που δεν μου κόλαγε ήταν ότι έφευγε (λογικά) για πελάτη και φορούσε τζιν-φούτερ και αθλητικά παπούτσια Κεφάλι σε τοίχο! , και σκέφτηκα "καλά πως πάει έτσι". Τώρα ήρθες και συ με την κριτική σου και μου έσβησες κάθε σκέψη να την δοκιμάσω, κρίμα γιατί είναι κούκλα. Όσο για το γραφείο δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω αρνητικά σχόλια για την συμπεριφορά τους
18 Οκτωβρίου, 2018
Φιλε μου οι κριτικες λενε αληθεια στην περιπτωση μας. Αλλα γαμωτο ειναι πολυ ομορφη για να μη δοκιμασεις!
18 Οκτωβρίου, 2018
Σωστός ! Αργή και ανέκφραστη σε όλα ...το ιταλικό (μη χεσω ) στυλακι ωραίας γκομενας που κ καλά έτυχε κ κάνω για λίγο αυτη τη δουλεια ....και σιγα την ωραια γκομενα ...Καπέλο
19 Οκτωβρίου, 2018
Ήμουν ο πρώτος που έγραψε κριτική για την Άννα Μαρία και συνολικά τη συνάντησα 3 φορές σε 2 tour.
Και τις 3 πέρασα εξαιρετικά.Έρωτας Η ίδια τις 2 πρώτες ήταν πιο φρέσκια και πιο όμορφη από το 2ο tour. Κάτι άλλαξε τόσο στο πρόσωπο και λίγο παραπάνω στο σώμα.Χμμμ;
Πιστεύω ότι εύκολα μπορεί να γίνει ψυχρή και διεκπεραιωτική όπως ανέφεραν οι υπόλοιποι.
Δεν ξέρω τι ακριβώς ταίριαξε μαζί μου και πήγε τόσο σούπερ.
Από το συγκεκριμένο γραφείο έχω φάει αρκετές φόλες που για κάποιες έχω γράψειΚεφάλι σε τοίχο!, αλλά έχω πετύχει και αρκετά Διαμάντια που μένουν αξέχαστα.Ναι! Πάντα θέλει προσοχή το άθλημα! Είναι αλήθεια όμως ότι παίζει μπόλικη παραπλάνηση....Εμμμμ
Όσο για το ντύσιμο της Α.Μ την Πρώτη φορά και Την τριτη ήρθε με φόρεμα και τη δεύτερη με τζηνακι, φούτερ και αθλητικό παπούτσι. Και τις 3 ήταν σούπερ. Και επίσης γαμηθηκε σα να μην υπάρχει αύριο!!! Δεν την ξαναείδα γιατί φοβόμουν την πιθανή απογοήτευση μετά από τα σούπερ ραντεβού!
Επίσης είναι φυσιολογικό όταν περνάμε άψογα να τα βλέπουμε λίγο πιο όμορφα τα στοιχεία μιας κοπέλας και οταν τρώμε απογοήτευση να τα βλέπουμε όλα πιο χάλια.
Η αληθεια είναι ότι οι σωστές επαγγελματίες προσφέρουν τιμιες υπηρεσίες σε όλους και σε κάποιους που γουστάρουν τα δίνουν όλα.
Οι υπόλοιπες που είναι πότε ετσι και πότε αλλιώς δεν κάνουν για τη δουλειά.
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@james034 εσύ φίλε μου είσαι μάλλον από τους Richard Gere υπεργαμιάδες που δεν τους έχει κάτσει ποτέ φόλα και οι πουτάνες τους ερωτεύονται. Εμείς οι κοινοί θνητοί όμως που τα σκάμε στα κορίτσια και στα γραφεία δε σηκώνουμε χημείες και δε γουστάρω. Αν δε γουστάρεις τον πελάτη αρπαχτικό να επιστρέψεις τα λεφτά και να τον διώξεις. Από δικαιολογίες χορτάσαμε...
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφε δεν εδωσα καμια διαταγη και δεν δινω ιδεολογικα διαταγες σε κανεναν. Καλω τον κοσμο να μην ψωνιζει απο το συγκεκριμμενο γραφειο για να σωσει τα λεφτα του και να τα δωσει σε αλλες που το αξιζουν. Τωρα οταν εγω πληρωνω 140 ευρω για μια ωρα η αλλη ειναι υποχρεωμενη να παρεχει καποιες υπηρεσιες με αυτα τα λεφτα ασχετα αν γουσταρει η δεν γουσταρει και ασχετα αν εχουμε χημεια η φυσικη η αλγεβρα. Επαγγελματιας ειναι και αυτη επελεξε να κανει αυτη τη δουλεια και πρεπει να σεβεται τον πελατη και να μη τον κοροιδευει. Και ναι ειναι δικαιωμα μου να μαυριζω το γραφειο και να προτρεπω και αλλους να το μαυρισουνε. Αλλιως να καταργηθουν οι κριτικες και να υπαρχει λογοκρισια. Τωρα εσυ δεν ξερω αν ειναι του γραφειου και εχεις συμφερον που τα λες αυτα η αν εισαι καποιος ασχετος.
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφε απο οτι ειχα δει εσυ ειχες κανει 3ωρο ραντεβου και πληρωσες οτι προβλεπεται για το 3ωρο. Η σωστη επαγγελματιας πρεπει να σεβεται ολους τους πελατες οσα και να πληρωνει ο καθενας και να μην επιλεγει σε ποιον θα εχει καλυτερες υπηρεσιες. Εφοσον δεν ειναι σωστη επαγγελματιας μαυρο και σ αυτην μαυρο και στο γραφειο.
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ σωστος ο mallias20 οταν τα σκαμε ειναι υποχρεωμενες να τηρουν τις αναλογες υπηρεσιες τους δεν εχει γουσταρω και δεν γουσταρω ουτε χημεια ουτε φυσικη ουτε τριγωνομετρια. Επισης ουτε να επιστρεψει τα λεφτα και να τον διωξει εκτος και αν ειναι κανας μεθυσμενος η ναρκωμανης. Εφοσον αποφασισε να κανει αυτο το επαγγελμα θα ειναι σωστη με τις υπηρεσιες της. Τελος. 140 ευρω ζηταει. Αμα ειναι ετσι να παμε στη Φυλης καλυτερα και να ψωνισουμε 7.
27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3