Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δυο κοπέλες ηταν αλλα η Χριστίνα μου γυάλισε και την επέλεξα. Διότι ξανθιά, όμορφη, ψηλή(σχετικά γιατι ειμαι κι εγω ψηλός) και προπάντων χαμογελαστή ειναι κάποια απο τα στοιχεία που δείχνουν ενα μωρό προς επιλογή.
Αμ δε...!
Μπαίνει στο δωμάτιο σχετικά γρήγορα, ήμουν ακόμα στο νεροχύτη, και πάει για ξάπλα. 1ο φάουλ, κάτσε λίγο να σε καμαρώσω όρθια ρε μωρό μου, να χαιδευτούμε λίγο...
Πάω λοιπόν και ξαπλώνω δίπλα της, ξεκινάει κάτι φιλάκια στο στήθος με πορεία προς τα κάτω και πριν καλά καλά μου σηκωθεί πιάνει να μου φορέσει προφυλακτικό. Να σημειώσω οτι η τσατσα ανέφερε ελεύθερο στοματικό αλλα η μικρή ούτε που με ρώτησε. Φάουλ Νο.2 λοιπόν αλλα με το χαμόγελο η μικρή!
Πίπα βιαστική και ατσούμπαλη, της λέω λίγο πιο ήρεμα και για μια στιγμή το τηρεί. Ειμαι σε φάση τώρα οτι δεν αξίζει η μικρή και κοιτάω εστω να εχω ευχάριστο τέλος. Πρώτη στάση αυτή απο πάνω μετα απο λίγο πισωκολλητό και τέλος εγώ απο πάνω για το τέλος(η ρουτίνα μου) το οποίο δεν έρχεται με τίποτα! Με το χαμόγελο η μικρή μου λέει πίπα και συμφωνώ για να γλιτώσω τα χειρότερα αλλα ξεκινάει την ατσούμπαλη και γρήγορη πίπα που έκανε και στο ξεκίνημα και τα πράγματα τώρα δείχνουν πολύ άσχημα. Χτυπάει και η άλλη κανα δυο φορές την πόρτα και η μικρή, χωρίς χαμόγελο τώρα, εχει παραδώσει τα όπλα αφού απλά μου τον παίζει περιμένοντας να της πω να φύγει. Πράγμα που έκανα φυσικά γιατι δεν υπήρχε περίπτωση να χύσω σε αυτές τις συνθήκες. Η μικρή το απέδωσε στη ζέστη του δωματίου και έφυγε κλαμένο μουνί!
Στο ρεζουμέ, η κοπέλα δεν κάνει... Είναι αρνητική σε φιλιά και χάδια, ειναι βιαστική στην πίπα και δεν ολοκληρώνει τη δουλειά που πρέπει να κάνει με αποτέλεσμα να πετάξω ενα πολύτιμο εικοσάρικο στα σκουπίδια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
aless@ndr09
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
114
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, laiono13, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
Ετσι την πατησαμε ολοι τυπε. Γερο-μύστης
Η ημερα με την νυχτα, το εξω με το μεσα..
18 Οκτωβρίου, 2018
Για αυτό πρέπει να γράφουμε κριτικές για να προστατευουμε ο ένας τον άλλο κ να τις διαβάζουμε πριν την επίσκεψη μας στην κάθε κυρία..
20 Οκτωβρίου, 2018
Κάπως έτσι την πάτησα και γω. Πίπα ατσούμπαλη... και τόσο γρήγορη... την φέρνω 69... έρχεται 69 με το βρακί και σε 2 λεπτά αλλάζει στάση μόνη της. Το μόνο καλό ήταν οτι της τα έδωσα στο στόμα μου τον άδειασε και τα έφτυσε σε μωροπαντιλο...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3