Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327298
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λυπαμαι που γραφω την πρωτη μου κριτικη με μια ασχημη εμπειρια αλλα αν δεν το κανω τωρα που ειμαι ζεστος θα μου περασει η Θυμός
και θα την πληρωσει ασκοπα και καποιος αλλος συναγωνιστης..

Να ξεκαθαρισω οτι μπηκα στο δωματιο μην εχοντας συναντησει στο σαλονι τη δεσποινις, εχοντας ομως δει τις τερμα καυλωτικες τις φωτο ονδελαιν.
Η κοπελα ειναι νταρντανοσοβιετοπιτσιρικα με απιστευτο στηθος με τρελη ρογα καγκελο, πολυ ομορφα ποδια και δαχτυλα, στο προσωπο ειναι εντελος
ανεκφραστη αλλα ομορφη.

Το παραμυθι:
Η ευγενικοτατη τσατσα μου εξηγει οτι η κοπελα κανει πρωκτικο για 100, πραγμα που ηχησε τοσο μελοδικα μελοδικα
που το αμεσως επομενο πραγμα που θυμαμαι ειναι την πορτα να ανοιγει ναι να εμφανιζεται με ρομποτικο σχεδον βημα η Μαιρη.

Με βλεμμα τελειως θολο σχεδον σαν ναρκομενη ερχεται και στεκεται διπλα μου ορθια σε σταση προσοχης με τα χερια να μην εχουν ακολουθησει το βηματισμο..

Το σκουφαρισμα εγινε πριν φτασει το σωμα της κοπελας σε αποσταση αγγιγματος και αρχισε η πιπα που δεν ξερω για ποιο λογο,
ισως για την αυτοματοποιημενη κινηση του αυχενος της, θυμηζε τον κουκο των 12..
Περιττο να αναφερω οτι απαγορευτικε καθε ειδους αγγιγμα, καθετα και απλα. Οποιος θελει να αισθανθει το υπεροχο αυτο στηθος
θα πρεπει να το πιασει ολο και να μην κανει το λαθος και κουνισει το χερι του, κι αυτο 2 φορες, εννοειται την τριτη λες ε δε Κατσικογάμης κι εσυ θα σε παρακαλαμε...

Η πισω τρυπα:
Πρεπει να ομολογησω οτι η αισθηση σε συνδιασμο με τη θεα ηταν υπεροχη, και πιστεψτε το η οχι η κοπελα ειναι πισωγλεντζου καργα εως πολυ καργα!
Δεν ξερω αν μου φανηκε εμενα περιεργο που ενω στην αρχη ηταν σαν παλαιωμενο ξιδι,
με το που αρχισε να τον τρωει για τα καλα γυρισε να χαμογελαει, να βογγαει με αληθοφανη τροπο,
ανοιξε τελειως τα ποδια της, κρατουσε ανοιχτη την κωλαρα της με τα χερια της και μου λεγε "σκισε με δυνατα εχω καυλωσει τωρα"
σαν να ηταν αλλος ανθρωπος.

Τελος:
Ιεραποστολικο (ειναι καυλα εστω και διακοσμητικη) και το αμεσος επομενο πραγμα που θυμαμαι ειναι να βρισκομαι εδω.

Τελος παντων συμπεριφορα, υπηρεσιες, vfm και τροπος ακυρος, ενω πιστευω οτι θα μπορουσε αν βελτιωνοταν
και ειχε επιγνωση της δουλειας που κανεινα το παει και παραπερα.

Τα πολεμοφοδια υπαρχουν αλλα χρειαζεσαι και στρατηγικη για να μπεις στη μαχη..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
362
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, panpiper, ppcos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018
ωραια κριτικη φιλε! μου κινησες την περιεργεια και την ειδα την δεσποινης...μουναρος κανονικος!! κ εγω ετσι οπως την ειδα την εσκιζα! αλλα μετα την κριτικη σου θα το σκεφτω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1