Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλημερα σους συνοδοιπόρους και στις υπέροχες γυναίκες που προσφέρουν την πολυτιμη συντροφιά τους σε εμάς τους ιδανικούς μα αναξιους κυνηγούς πολύτιμων ερωτικών στιγμών.

Άλλη μια κριτική που θέλω να επικεντρωθεί στο οίκο με το όνομα Διδυμου22 και λιγότερο στην "καινουρια" κυρία που ονομάζεται Κριστυ.

Έπειτα από γνωστοποίηση από τους πολύτιμους φίλους που μας ενημερώνουν εδώ για τις παρουσίες των κοριτσιών για τις νέες παρουσίες στον οίκο αυτόν είπα να σταθώ και να δοκιμάσω μιας και είμαι λάτρης των νέων αφίξεων.

Κάποια στιγμή το απόγευμα αρκετά μετά την έναρξη της δεύτερης βάρδια περνώ με καλοσωρίζει η γνωστή κυρία του σπιτιού κ μου μιλά για τις δύο νέες παρουσίες. Εμφανίστηκαν με ένα γρήγορο χαμογελαστό σαλοναρισμα μου έκανε πιο καλή εντύπωση η Άλεξ άλλα το μυαλό μου είχε σκαλώσει στην Κρίστη με την "θηλυκή" περιγραφή των εντύπων ενημερωτων. Ετσι έδωσα το καταγαλανο κουπόνι και εισχωρησα στο δομα της καλπάζουσας ηδονης. Στο σαλοναρισμα η Κρίστη φάνηκε να έχει τα χρονάκια της όποτε και Όταν ήρθε στο δωμάτιο αυτό το είχα ψιλοχωνεψει... Με πλησίασε με ένα χαζό Όχι όμως αμήχανο χαμόγελο εγώ την αγκάλιασα ήταν δεκτική και μου πρόσφερε τα φιλιά της αποκαλύπτοντας μια καθολου ευχαριστη μοιροδιά από το στοματης. Φρέναρα της χαιδεψα και την φιλησα στο λεπτό της λέμε και στα μικρά της μερούλες της στήθη. Ήταν όρθια μπροστά μου εγώ καθιστός στο κρεβάτι και η εικόνα των αποκρουστική ραγιάδων στην κοιλιακή της περιοχής με ξενέρωσε απελπιστικά. Δεν ήταν δεκτική στο να πάρει δάχτυλα μέσα στο ταλαιπωρημένο μουνι της, πέρασε το προφυλακτικό με ασφαλή κίνηση τεντονοντας το και έκανε μια αδέξια και ταλαίπωρη πίπα. Την έβαλα να κάτσει από πάνω το έκανα αφού έβαλε τζελ στο γέρικο μουνιτης και έκανε ένα χαζό κοπανιμα για κανένα δίλεπτο τρίλεπτο ενώ εγώ κράταγα τα μάτια μου ανοιχτά για να βλέπω την αποκρουστική κοιλιά της και να επιβεβαιώνω το πόσο μαλακας ειμαι που ξαναμπηκα σε αυτό τον φολιασμενο οίκο. Την γύρισα και την γάμησέ ανάσκελα της δήλωσε τα πόδια ψηλά ο κουτσός μου αλεθε το ταλαίπωρο μονο της αυτή "βογκουσε ερωτικα", την γύρισα στα τέσσερα ψιλοεκλεβε δεν άντεχε επέμεινα στο τέλος άρχισε πάνω στην μαυρισμένα και άσχημη κωλοτρυπιδα της. Σηκωθήκαμε αυτή καθορίστηκε "επιμελώς με το χαρτί υγείας. Και αποχαιρετηστικαμε με ένα μικρο χαμόγελο.

Η Κρίστη είναι σίγουρα κοντά στα 45 ταλαιπωρημένη γυναίκα που σίγουρα αν εμείς δεν ήμασταν τόσο μαλακές δεν θα μας την πρόσφεραν ούτε για να την γαμησουμε για 5ευρω.

Εμείς φταίμε που μας προσφέρουν αυτές τις γυναίκες. Επειδή σαν καλά πρόβατα τις διιιαφημιζουμε και μετά τις επιλέγουμε.

Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να φανώ επικριτικός για την εν λόγω κοπέλα.

Τα έχω με τον εαυτό μου και με κάποιους οίκους που μας κοροϊδεύουν συστηματικά.

Ενας από αυτούς τους οίκους είναι και το Διδύμου22.Απο εμένα μαύρο σε αυτό το σπίτι.

Οφειλουμε όλοι να είμαστε πιο προσεκτικοί στις επιλογές μας και ίσως πιο αυστηροί εκεί που επιβάλλεται.

Εύχομαι μια καλή Κυριακή σε όλους μας και στις μονακριβες κοπέλες των σπιτιών αυτών.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Υπηρεσίες
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros_xoris_tsinora, Ημεδαπος , ramada

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού